• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac COMFY SUPPORT PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

1 906,00 zł 1 143,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 334,20 zł

Materac kieszeniowy Comfy Support z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Comfy Support z serii Pan Materac to innowacyjne rozwiązanie, które łączy nowoczesne technologie, aby zapewnić najwyższy komfort i wsparcie podczas snu. Jego konstrukcja o średniej twardości zawiera sprężyny kieszeniowe oraz dwie rodzaje wygodnych pianek. Ten materac jest doskonały dla osób, które preferują wsparcie o umiarkowanym stopniu twardości. Sprężyny kieszeniowe działają niezależnie, dostosowując się do kształtu ciała, co gwarantuje odpowiednie podparcie dla każdej części ciała, a to z kolei sprzyja zdrowemu ułożeniu kręgosłupa i zmniejsza punkty nacisku podczas snu. Pianka wysokoelastyczna jest elastycznym materiałem, który zapewnia swobodny przepływ powietrza wewnątrz materaca, a pianka Plush dodaje materacowi przyjemną, otulającą miękkość.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczna niewielka plamka na krawędzi materaca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Comfy Support Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC