• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 160x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

4 983,00 zł 2 242,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 242,35 zł

Kieszeniowo-piankowy materac Puls Pan Materac. Materac w rozmiarze 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

W modelu Puls wykorzystano system sprężyn kieszeniowych Multipocket, otoczonych pianką Flexifoam. Dzięki temu połączeniu uzyskano punktową elastyczność na całej powierzchni materaca. Dodatkowo zastosowano 7 stref twardości. Oznacza to, że każda część ciała otrzymuje odpowiednie wsparcie, dopasowane do jej potrzeb. Dodatkowo materac Puls charakteryzuje się doskonałą wentylacją, co jest istotne dla osób dbających o higienę snu i czystość..
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko, w folii zastępczej. Widoczne zabrudzenia oraz uszkodzenie pokrowca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 55%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC