• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 80x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

2 869,00 zł 1 434,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 434,50 zł

Kieszeniowo-piankowy materac Puls Pan Materac. Materac w rozmiarze 80x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

W modelu Puls zastosowano zestaw sprężyn kieszeniowych Multipocket, otoczonych pianką Flexifoam. Taka kombinacja pozwoliła uzyskać elastyczność punktową całej powierzchni materaca, która jest dodatkowo podzielona na 7 stref twardości. Dzięki temu każda część ciała otrzymuje podparcie przystosowane do swoich potrzeb. Ponadto dużym atutem materaca Puls jest wysoki stopień przepuszczania powietrza, co docenią wszyscy klienci dbający o czystość i higienę w miejscu nocnego wypoczynku.
UWAGA! Materac z ekspozycji w bardzo dobrym stanie. Założony nowy pokrowiec. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Rzeszowie, przy al. Wyzwolenia 2. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC