Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
  • Nowy
-25%
Promocja
PAN MATERAC
Nowość

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC medyczny

1 469,00 zł 1 101,75 zł

Materac Original Multi z wkładem sprężynowym Multipocket w wysoce higienicznym pokrowcu Probiotic 3D. Materac o właściwościach rehabilitacyjnych.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC medyczny Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 7 1 101,75
1 469,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC medyczny Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 17 1 101,75
1 469,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC medyczny Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 10 1 364,25
1 819,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC medyczny Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 10 1 514,25
2 019,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC medyczny Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 41 1 619,25
2 159,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC medyczny Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 65 1 799,25
2 399,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC medyczny Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 30 2 016,75
2 689,00

Kieszeniowy materac Original Multi z kolekcji Pan Materac to perfekcyjna przestrzeń do głębokiego snu i relaksującego odpoczynku. Materac ma aż 7 stref twardości, dlatego zapewnia odpowiednie dopasowanie do kształtu oraz wagi ciała użytkownika. Dodatkowo w modelu zastosowano system sprężyn kieszeniowych Multipocket, które idealnie podpierają każdy fragment kręgosłupa. Dzięki umieszczeniu każdej ze sprężyn w osobnej kieszeni, uginają się one pojedynczo, wzajemnie na siebie zbytnio nie wpływając. Takie rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjne dla par o dużej różnicy wagowej, gdzie nacisk po jednej ze stron nie wpłynie na poziom komfortu użytkowania materaca po drugiej stronie. W materacu znajdują się również dwie pianki – lateksowa oraz wysokoelastyczna, które z kolei dbają o zachowanie odpowiedniej elastyczności modelu podczas snu czy odpoczynku. Dodatkowo materac jest zabezpieczony higienicznym pokrowcem Probiotic 3D, który z łatwością można zdjąć i uprać w temperaturze nieprzekraczającej 40 st. C. Pokrowiec dba także o właściwą przepuszczalność powietrza, dzięki czemu roztocza, kurze oraz inne drobnoustroje nie zagnieżdżają się w materacu.

Sprężyna Multipocket
Sprężyna Multipocket: innowacyjny system sprężyn kieszeniowych, dzięki któremu ciało użytkownika jest idealnie podparte. Sprężyny są gęsto ulokowane, aby wypełnić wszystkie możliwe puste miejsca w materacu, dlatego każda krzywizna kręgosłupa jest odpowiednio wypełniona podczas snu czy odpoczynku. Sprężyny zostały umieszczone w osobnych flizelinowych kieszonkach, więc podczas nacisku ciała użytkownika uginają się one pojedynczo, zapewniając najwyższy poziom komfortu snu.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał o dużej elastyczności. Zapewnia właściwe dopasowanie do kształtu oraz wagi ciała użytkownika, stwarzając wrażenie przyjemnego otulenia. Pianka jest odporna na odkształcenia, dlatego znacznie wydłuża czas przydatności materaca na wiele lat. Dzięki swoim właściwościom, zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu, chroniąc go przed powstawaniem między innymi kurzu i roztoczy.
Lateks
Lateks: pianka powstała w wyniku połączenia syntetycznego lateksu z mleczkiem drzewa kauczukowego. Bardzo dobrze współgra z systemem sprężyn Multipocket, zapewniając odpowiednie dopasowanie materaca do ciała użytkownika. Pianka ma właściwości antyalergiczne, dlatego jest wolna od powstania kurzu, roztoczy i innych drobnoustrojów. Materiał wykazuje cechy odporności na odkształcenia, więc dba o odpowiednią jakość materaca przez długi czas.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 cm
Twardość - średni
Original Multi - budowa
Pokrowiec Probiotic
Pokrowiec Probiotic 3D: materiał stworzony przy użyciu jakościowej dzianiny z elementami nowoczesnej technologii Purotex. Pokrowiec zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca oraz pochłania nadmiar powstającej wilgoci. Materiał jest antyalergiczny, a więc polecany alergikom i także starszym dzieciom. Pokrowiec można zdjąć za pomocą solidnego zamka oraz następnie uprać w temperaturze nieprzekraczającej 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
22 cm
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
tak
Producent:
Pan Materac
Promocja
PAN MATERAC
Nowość