Materac Serta Opera kieszeniowo-piankowy
  • Materac Serta Opera kieszeniowo-piankowy
  • Materac SERTA OPERA kieszeniowo-piankowy
SERTA

Materac OPERA SERTA kieszeniowo-piankowy

5 240,00 zł

Wysokiej jakości materac Opera z wkładem kieszeniowym i dopasowującą się do ciała pianką Visco.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6-8 tygodni
Ilość:

Komfortowy materac Opera o wysokości 33 cm to model jednostronny, który doskonale łączy w sobie najnowocześniejsze technologie dla wysokiej wygody wypoczynku i jednocześnie doskonałego podparcia kręgosłupa. Materac ten posiada pokrowiec wykonany z naturalnej wiskozy, zapewniający uczucie świeżości zarówno wieczorem, gdy kładziemy się spać, jak i rano, gdy się budzimy. Ma on właściwości hipoalergiczne, a ponadto doskonale odprowadza wilgoć oraz pozwala na swobodny przepływ powietrza. Jeszcze większy komfort gwarantuje zintegrowany topper, ponadto materac posiada wysokiej jakości pięciostrefowy wkład sprężynowy złożony ze sprężyn kieszeniowych, dzięki któremu kręgosłup osoby wypoczywającej ma doskonałe podparcie, a ciężar jej ciała jest rozkładany równomiernie. Znajdziemy tutaj również specjalną piankę pamięciową Visco, która bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając miłe uczucie miękkości. Dopilnowano także trwałości, o co zadbano, wzmacniając krawędzie tego modelu.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: 5-strefowe sprężyny kieszeniowe zapewniają optymalne wsparcie ciała na całej długości. Ułożenie sprężyn w kilka stref o zróżnicowanej twardości wpływa na prawidłowe podparcie każdej części ciała. Sprężyny pracują indywidualnie, niezależnie od siebie, dzięki czemu ruchy jednego z partnerów są redukowane. Jest to idealne rozwiązanie w sypialniach osób o dużej różnicy wagowej.
Lateks Visco
Pianka Visco: termoelastyczna pianka reagująca na nacisk i temperaturę ciała użytkownika. Idealnie dopasowuje się do naturalnej sylwetki, zapewniając efekt delikatnego otulenia podczas snu. Wpływa na poprawę krążenia oraz redukuje napięcia. Zapewnia regenerujący i odprężający sen.
Pianka HR
Pianka HR: wysokoelastyczny materiał, zapewniający stabilność całej konstrukcji. Ze względu na sprężystość i elastyczność jest to jeden z najczęściej wybieranych materiałów do produkcji materacy. Wyróżnia się też trwałością i odpornością na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez wiele lat.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 33 CM
Twardość - średni
Materac Opera Serta - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: tkaninę pokrowca tworzą włókna z naturalnej wiskozy o świetnej przepuszczalności powietrza, dzięki której w obrębie materaca zachowana zostaje świeżość i czystość. Pokrowiec umożliwia swobodny przepływ powietrza do wnętrza materaca, jak również doskonale odprowadza wilgoć.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
33 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
33 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
SERTA