KARIBIAN DESCANSO

Materac EVOLUTION KARIBIAN DESCANSO sprężynowy

4 779,00 zł

Wygodny materac sprężynowy Evolution Karibian Descanso z dodatkiem jakościowych pianek. Materac wyposażono w aż 7 stref twardości, aby zapewnić zdrowy i spokojny sen.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Sprężynowy materac Evolution Karibian Descanso został skonstruowany przy zastosowaniu różnego rodzaju materiałów po to, aby stworzyć jak najbardziej komfortową przestrzeń do codziennego odpoczynku. Stabilne sprężyny kieszeniowe, w połączeniu z piankami oraz dodatkowymi tworzywami, świetnie podpierają ciało użytkownika, dbając o prawidłowe ułożenie przez całą noc. Ponadto w materacu znajduje się pianka zapobiegająca przegrzewaniu – Gel Therm oraz pianka HR, wykazująca zdolność adaptacyjną do sylwetki śpiącego. Połączenie wspomnianych materiałów pozwoliło na stworzenie przestrzeni do odpoczynku dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uzupełnienie wkładu stanowi pianka Super Soft o wysokości 1,8 cm, która dodaje materacowi możliwość jeszcze lepszego dopasowania się do kształtów ciała użytkownika. Materac Evolution Karibian Descanso posiada aż 7 stref twardości, dlatego zapewni on wygodę osobom o różnych rodzajach sylwetki. Całość umieszczono w miękkim pokrowcu, stworzonym przy użyciu tkaniny filcowanej.

Pianka Gel Therm
Pianka Gel Therm: materiał o właściwościach zapobiegających przegrzewaniu się organizmu. Pianka została stworzona przy zastosowaniu żelu o niskim stopniu przewodnictwa cieplnego, dlatego zapewnia odpowiednią temperaturę w trakcie snu. Dzięki obecności w materacu pianki Gel Therm pozostaje on przewiewny, świeży i trwały przez długi czas.
Pianka HR
Pianka HR: gęsta pianka tworząca w materacu wygodną przestrzeń do snu i odpoczynku. Materiał wykazuje dużą zdolność adaptacyjną do ciała śpiącego, dzięki czemu gwarantuje właściwe ułożenie ciała przez całą noc. Wysokość pianki w materacu Evolution Karibian Descanso wynosi 3,5 cm.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: umieszczone w osobnych przegrodach sprężyny kieszeniowe to idealne rozwiązanie dla par oraz osób często zmieniających ułożenie ciała w trakcie snu. Poprzez zastosowanie systemu sprężyn kieszeniowych, materac nie przenosi drgań, dlatego utrzymuje pożądaną stabilność na całej powierzchni.
Pianka Super Soft
Pianka Super Soft: wysokiej jakości materiał zapewniający użytkownikowi spokojny odpoczynek. Pianka świetnie dopasowuje się do kształtów ciała, tym samym gwarantując niezbędne podparcie. Materiał wykonano wyłącznie z solidnych komponentów, dlatego wspomaga pracę materaca w oczekiwany sposób.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Evolution Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Dama Viscosa Stretch
Pokrowiec Dama Viscosa Stretch: pokrowiec wykonany z tkaniny filcowanej, zwiększający poziom komfortu podczas snu. Przyjemna w dotyku tkanina sprawia, że odpoczynek staje się jeszcze bardziej odprężający i relaksacyjny.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
KARIBIAN DESCANSO