Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac SERTA BOWERY sprężynowo-piankowy
  • Materac SERTA BOWERY sprężynowo-piankowy
  • Materac SERTA BOWERY sprężynowo-piankowy
SERTA

Materac BOWERY SERTA sprężynowo-piankowy

2 140,00 zł

Dwustronny materac Bowery marki Serta z wkładem sprężynowo-piankowym.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6-8 tygodni
Ilość:

Wysokiej jakości materac Bowery wyróżnia się opatentowaną konstrukcją wkładu sprężynowego Multispring, co sprawia, że jest niezwykle trwały – także przy większych obciążeniach. Materac ma wysokość 24 cm i może być użytkowany obustronnie, z każdej strony zapewniając dobre podparcie dla kręgosłupa. Znaleźć można tutaj warstwę nietkanej bawełny naturalnej, która zapewnia osobie wypoczywającej komfort termiczny oraz jednocześnie odpowiada za odprowadzanie wilgoci. Antyalergiczna warstwa wełny owczej sprawia natomiast, że jest to wyjątkowo miękki i ciepły materac hotelowy. Dzięki trwałej tkaninie pokrowca o dużej gęstości model ten nie tylko doskonale się prezentuje, ale jest również nieporównywalnie wytrzymały i ma dużą żywotność. Oprócz wyjątkowego wkładu sprężynowego, znajdziemy w materacu Bowery również bardzo przemyślane połączenie pianek twardych i elastycznych o wysokiej sprężystości, a także włókien sylikonowych i klimatycznych, co zapewnia komfortowy wypoczynek i zdrowy sen.

Sprężyny Multispring
Sprężyny Multispring: rodzaj sprężyn, które wykonane są z jednego, bardzo długiego drutu. Takie połączenie sprężyn tworzy niezwykle wygodne i komfortowe warunki podczas snu oraz w znacznym stopniu wydłuża żywotność całego materaca. Są to wytrzymałe na obciążenia i trwałe sprężyny, które zachowują swoje walory przez wiele lat użytkowania.
Pianka AG
Pianka AG: sprężysta pianka, której zadaniem jest usztywnienie konstrukcji oraz oddzielenie sprężyn od powierzchni spania. Pianka AG wyróżnia się również wysoką elastycznością, która w połączeniu z właściwościami innych materiałów przekłada się na wysoki komfort i wygodę podczas snu.
Pianka D18
Pianka D18: wysokoelastyczna pianka D18 tworzy w materacu Bowery kilka warstw. Jest to materiał o podwyższonej twardości, dzięki czemu zapewnia odpowiednią sztywność całej konstrukcji. Wpływa na stabilne podparcie kręgosłupa na całej długości oraz prawidłowe podparcie ciała.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni
Materac Bowery Serta - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: przyjemna i delikatna tkanina tworząca pokrowiec wpływa na jeszcze wyższą wygodę podczas snu. Jest to również trwały i odporny na rozciąganie materiał o wysokiej gęstości 300 g/m2.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
24 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
SERTA