Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka Mikrofibra Pan Materac 50x70 cm
  • Poduszka Mikrofibra Pan Materac 50x70 cm
  • Poduszka Mikrofibra Pan Materac 70x80 cm
  • Poduszka Mikrofibra Pan Materac 40x40 cm
  • Opakowanie poduszki Mikofibra Pan Materac
PAN MATERAC

Poduszka MIKROFIBRA PAN MATERAC

50,00 zł

Pikowana poduszka Mikrofibra Pan Materac z możliwością prania w 95 st.C.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka MIKROFIBRA PAN MATERAC Rozmiar: 40x40 49 50,00
Poduszka MIKROFIBRA PAN MATERAC Rozmiar: 50x70 47 84,00
Poduszka MIKROFIBRA PAN MATERAC Rozmiar: 70x80 33 120,00

Niezwykle trwała poduszka Mikrofibra z kolekcji Pan Materac cechuje się wysokim poziomem funkcjonalności oraz łatwością utrzymania w odpowiednim stanie. Zastosowane materiały właściwie wzmocniły odporność poduszki na uszkodzenia, a także zniekształcenia. Dodatkowo przyjemna w dotyku tkanina jest polecana alergikom oraz osobom z problemami skórnymi. Poduszkę można prać w pralce, w temperaturze aż 95 st.C, co zwiększa możliwość dbania o zdrowy i higieniczny sen. Model jest dostępny w kilku rozmiarach, dlatego z łatwością można dopasować go do potrzeb użytkownika. Umieszczone w środku poduszki poliestrowe wypełnienie, nadaje jej otulającej puszystości. Poduszka jest w pełni syntetyczna, dlatego całkowicie bezpieczna dla wszystkich śpiących. Należy także pamiętać, że codzienne energiczne trzepanie poduszki przedłuża jej żywotność.

WYMIARY: 40x40; 50x70; 70x80 CM
Twardość - miękki
Poduszka Mikrofibra Pan Materac - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
PAN MATERAC