KARIBIAN DESCANSO

Materac OCEAN NATURE KARIBIAN DESCANSO sprężynowy

6 300,00 zł

Ergonomiczny materac dwustronny Ocean Nature Karibian Descanso z 7 strefami twardości.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Ocean Nature Karibian Descanso został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikowi doskonałej regeneracji i optymalnego komfortu termicznego o każdej porze roku. W jego wnętrzu znajdują się sprężyny kieszeniowe, a ponadto lateks i dwa rodzaje pianek. Tak zaawansowana konstrukcja łącząca zalety różnych materiałów dostarcza wyjątkowe odczucie podczas nocnego odpoczynku. Podział na siedem stref o odmiennej twardości gwarantuje podparcie dostosowane do siły nacisku poszczególnych partii sylwetki. Z jednej strony materaca Ocean Nature Karibian Descanso w przypowierzchniowej warstwie zastosowano chłodzącą piankę Gel Therm, która zapobiega przegrzewaniu się organizmu w ciepłe noce. Z kolei druga strona z włóknem wełnianym o właściwościach izolacyjnych zapewnia ciepło w zimie, gdy temperatura otoczenia jest niska. Nie ogranicza przy tym przepuszczalności powietrza. Producent postawił na wykorzystanie dobrodziejstw natury, stosując wysokogatunkowe surowce pochodzące wprost z przyrody: lateks z drzewa kauczukowego, wełnę i bawełnę. Wkład został obleczony eleganckim pokrowcem ze stretchu i wiskozy.

Pianka Gel Therm
Pianka Gel Therm: pianka o gęstości 45 kg/m3 z przewiewną otwartokomórkową strukturą i zawartością żelu wykazującego słabe przewodnictwo cieplne. Reguluje temperaturę i zapobiega przegrzewaniu się organizmu w nocy.
Pianka HR
Pianka HR: pianka o średniej twardości (gęstość 35 kg/m3) odporna na deformacje, oddychająca i sprzyjająca transpiracji.
Lateks
Lateks: wysokiej jakości mikroperforowany naturalny lateks o gęstości 65 kg/m3 pozyskiwany ze specjalnie wybranych i kontrolowanych plantacji tropikalnego drzewa kauczukowego. Świetnie dopasowuje się do budowy anatomicznej ciała użytkownika, a ponadto chroni przed rozwojem grzybów, bakterii i roztoczy.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: umieszczone w oddzielnych kieszonkach sprężyny, które działając niezależnie od siebie, zapewniają indywidualne wsparcie poszczególnych obszarów ciała i ograniczają możliwość przenoszenia a ruchu, a tym samym niezakłócony sen podczas każdej zmiany pozycji drugiej osoby.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 35 CM
Twardość - średni
Ocean Nature Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Viscosa Stretch
Pokrowiec Viscosa Stretch: pokrowiec łączący zalety przyjaznej dla skóry, przewiewnej i nieco chłodnej w dotyku wiskozy oraz rozciągliwego stretchu, który usprawnia właściwości adaptacyjne wkładu. Posiada wygodne uchwyty. Wyróżnia go elegancki design.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
35 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
35 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
KARIBIAN DESCANSO