Promocja
PAN MATERAC

Materac GALIO PAN MATERAC kieszeniowy

2 279,00 zł

Hybrydowy materac Galio Pan Materac, łączący solidne podparcie sprężyn Hard oraz wyjątkową elastyczność pianek.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Nowoczesny materac Galio z najnowszej kolekcji Pan Materac to idealny wybór dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują zarówno stabilnego podparcia sylwetki, jak i komfortu i elastyczności. Wzmocniona konstrukcja sprężyn kieszeniowych Hard sprawia, że materac Galio jest wyjątkowo trwały, a także odporny na odkształcenia, nawet przy większym obciążeniu. Dzięki zastosowaniu 7 stref twardości, powierzchnia materaca odpowiednio podpiera między innymi głowę, barki, lędźwie, utrzymując kręgosłup w linii prostej. Przewiewna pianka Red Soft o zwiększonej gęstości zapewnia ochronę przed przegrzewaniem, a komórkowa struktura sprawia, że komponent jest elastyczny, dzięki czemu przy zmianie pozycji snu powierzchnia dostosowuje się do nowych punktów obciążenia. Kolejną warstwę materaca stanowi pianka Visco, która posiada wyjątkowe właściwości – odkształca się pod wpływem temperatury ciała, wyłącznie w miejscu realnego nacisku, co przekłada się na perfekcyjne dopasowanie do krzywizn anatomicznych ciała. Dolną warstwę materaca wykonano z trwałej pianki HR 35, która dzięki swojej otwartokomórkowej budowie pozwala oddawać ciepło i nadmiar wilgoci z wnętrza materaca, zapewniając higieniczne i bezpieczne środowisko snu.

Pianka termoelastyczna
Pianka Visco: wyjątkowa pianka, odkształcająca się wyłącznie pod wpływem ciepła. Stanowi doskonałe podparcie dla kręgosłupa, dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu powierzchni do sylwetki śpiącej osoby. Znacznie poprawia komfort odpoczynku, zapewniając spokojny i zdrowy sen.
Pianka Red Soft
Pianka Red Soft: innowacyjna pianka nowej generacji, o wyjątkowej, żelowej konsystencji. Wyjątkowa struktura i gęstość (38 kg) gwarantuje doskonałe podparcie kręgosłupa, a komórkowa budowa przekłada się na przewiewność i trwałość komponentu. Właściwości pianki sprawiają, że powierzchnia bardzo szybko dostosowuje się do nowych punktów obciążenia, podczas zmiany pozycji snu.
Sprężyny Multipocket
Sprężyny kieszeniowe: wzmocniona sprężyna Hard zapewnia stabilne i punktowe podparcie. Dzięki wzmocnionej konstrukcji sprężyn materac posiada znacznie większą odporność na odkształcenie, dlatego zachowuje właściwości na długie lata. Sprężyny kieszeniowe o zwiększonej średnicy drutu zapewniają punktowe podparcie, a powierzchnia nie przenosi drgań, dzięki czemu sprawdzi się w przypadku par, gwarantując spokojny i nieprzerwany sen.
Pianka HR 35
Pianka HR 35: niezwykle odporna na trwałe odkształcenia pianka o bardzo dużej gęstości. Dzięki otwartokomórkowej strukturze ułatwia odprowadzanie nadmiaru wilgoci z wewnętrznych warstw materaca. Charakteryzuje się optymalną elastycznością i sprężystością.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Galio - budowa
Pokrowiec Puroactive
Pokrowiec Puroactive: nowoczesny pokrowiec, który dzięki zastosowaniu aktywnych probiotyków w powłoce, zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%, dzięki czemu środowisko snu pozostaje czyste i wolne od alergenów. Pikowany owatą oraz pianką Visco, posiada wyjątkowo delikatną i miękką powierzchnię. Pokrowiec nie nadaje się do prania.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
Promocja - ochraniacz za 1 zł
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Pliki do pobrania (437.23k)
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
Promocja - ochraniacz za 1 zł
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Promocja
PAN MATERAC