KARIBIAN DESCANSO

Materac ATOMIC KARIBIAN DESCANSO sprężynowy

4 779,00 zł

Średniej twardości materac Atomic Karibian Descanso z 7 strefami komfortu z wkładem ze sprężyn kieszeniowych i pianek.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Atomic Karibian Descanso jest materacem o zaawansowanej budowie. Jego bazę stanowią sprężyny kieszeniowe, a uzupełnieniem są różne warstwy pianek, których właściwości znakomicie uzupełniają się, tworząc wyjątkowo ergonomiczne i komfortowe podłoże do spania. Użytkownik może odciążyć plecy przy jednoczesnym braku ucisku naczyń krwionośnych i nerwów. System podziału na siedem obszarów o zróżnicowanej twardości dostosowanych do poszczególnych części ciała umożliwia anatomiczne ułożenie sylwetki i jeszcze lepszą regenerację podczas snu. Materac Atomic Karibian Descanso zapewnia swobodny przepływ powietrza, a do tego żel o niskim przewodnictwie cieplnym zapobiega przegrzaniu organizmu. Dodatkowo zastosowano miękkie włókna syntetyczne typu Hollow o spiralnym kształcie i dużej sprężystości, które czynią materac bardziej puszystym. Wzmocnienie brzegów ogranicza możliwość opadania krawędzi podczas siedzenia i zapobiega uszkodzeniom wewnętrznego wypełnienia. Wyjątkowo elegancki i przyjemny dla skóry pokrowiec został wyposażony w wygodne uchwyty.

Pianka Gel Therm
Pianka Gel Therm: pianka z żelem o właściwościach atermicznych. Otwartokomórkowa struktura i żel zapewniają wysoki poziom komfortu termicznego. Pianka dobrze dopasowuje się do ciała odpoczywającej osoby.
Pianka HR
Pianka HR: trwała pianka o gęstości 28 kg/m3 cechująca się wysoką elastycznością i dobrą przepuszczalnością powietrza, co znakomicie wpływa na komfort snu.
Sprężyny kieszeniowe
Pianka Super Soft: pianka, która daje użytkownikowi wrażenie przyjemnego, miękkiego otulenia.
Pianka HR
Sprężyny kieszeniowe: indywidualne sprężyny umieszczone w oddzielnych kieszonkach, które zapewniają niezależne wsparcie dla różnych obszarów ciała podczas snu. Ich konstrukcja umożliwia redukcję transferu ruchu, dzięki czemu ruchy jednej osoby nie są odczuwane przez drugą.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Atomic Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Dama Viscosa Stretch
Pokrowiec Dama Viscosa Stretch: miękki, przyjemny w dotyku, oddychający i wspierający właściwości adaptacyjne wkładu pokrowiec. Przykuwa uwagę wyrafinowaną estetyką, którą zawdzięcza eleganckim detalom. Posiada uchwyty ułatwiające podnoszenie materaca.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
KARIBIAN DESCANSO