Kołdra Bamboo Pan Materac
  • Kołdra Bamboo Pan Materac
  • Kołdra Bamboo z naszywką Pan Materac
  • Opakowanie kołdry Bamboo Pan Materac
PAN MATERAC

Kołdra BAMBOO PAN MATERAC

423,00 zł

Jednowarstwowa kołdra z włókien bambusowych Bamboo Pan Materac.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Bezpieczna dla alergików kołdra Bamboo z kolekcji Pan Materac jest świetnym rozwiązaniem na cały rok. Dzięki średniej grubości oraz funkcji oddychania, model perfekcyjnie sprawdzi się zarówno podczas jesieni oraz zimy, jak i wiosny czy lata. Kołdra bardzo dobrze absorbuje wilgoć, jednocześnie dbając o jej odpowiedni poziom. Miękka i niezwykle gładka tkanina zapewnia brak powstawania podrażnień na ciele użytkownika, przyjemnie go otulając. Puszystość kołdry z kolei zapewnia zastosowane podczas produkcji włókno poliestrowe. Kołdra została stworzona z naturalnych składników, dlatego jest przyjazna dla środowiska. Posiada ona certyfikat OEKO-TEX®, który świadczy o braku zastosowań szkodliwych substancji podczas produkcji modelu. Kołdrę można uprać w pralce, w temperaturze maksymalnej 40 st.C, dlatego dbanie o jej higienę oraz świeży zapach stanie się niezwykle proste. Kołdra jest dostępna w kilku rozmiarach, aby maksymalnie umożliwić jej dopasowanie do potrzeb śpiącego.

WYPEŁNIENIE: 70% BAMBUS (WŁÓKNO POZYSKIWANE Z DREWNA BAMBUSOWEGO); 30% puszyste włókno poliestrowe
Kołdra Bamboo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Bambus | Poliester
Rozmiar:
155x200 | 200x220 cm
Certyfikaty:
Oeko-Tex
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Skład:
Bambus | Poliester
Rozmiar:
155x200 | 200x220 cm
Certyfikaty:
Oeko-Tex
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
PAN MATERAC