SEALY

Materac HYBRID CLASSIC SEALY sprężynowo-piankowy

4 772,00 zł
Nowy produkt

Luksusowy materac Hybrid Classic Sealy z wkładem sprężynowym i chłodzącą pianką.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Materac Hybrid Classic jest połączeniem najwyższej jakości materiałów, jakimi są tytanowe sprężyny z piankami OptiCool i ActiFlex. Wkład ze sprężynami kieszeniowymi jest niezwykle trwały i stabilizuje całą konstrukcję. Charakteryzuje się wrażliwością punktową, co oznacza, że ugina się wyłącznie w miejscach nacisku i nie przenosi drgań na drugiego użytkownika produktu. Umożliwia dopasowanie się powierzchni to naturalnych krzywizn ciała człowieka oraz stanowi stabilne podparcie dla kręgosłupa. Nad kieszeniami znajdują się pianki ActiFlex – 5 cm i OptiCool – 2,5 cm. Pierwsza odznacza się sporą wytrzymałością i dużą gęstością, a druga pamięcią kształtów. Powierzchnia materaca dzięki nim tłumi naciski pochodzące ze sprężyn i jest w stanie idealnie dopasować się do ciała. Środkowa część zbudowana jest w sposób wzmacniający powierzchnię w miejscach narażony na największy nacisk. Zewnętrzna pianka żelowa zapewnia niezwykły komfort użytkowania dzięki chłodzącym właściwościom. W modelu zastosowano też system, który wzmacnia krawędzie, dzięki czemu można na materacu wygodnie siedzieć. Ten średnio twardy model ma wysokość 29 cm.

Apex™ HS Coils
Apex™ HS Coils: wkład z tytanowymi sprężynami, zapewniający materacom elastyczność punktową.
Pianka OptiCool™
Pianka OptiCool™: żelowa pianka z funkcją pamięci. Materiał zapamiętuje kształty i wolno wraca do wyjściowej formy. Zapewnia doskonałą termoregulację i chłodzi powierzchnię, dzięki czemu zapobiega przegrzaniu organizmu.
Gel CoreSupport Center™
Gel CoreSupport Center™: zwiększa wytrzymałość materaca w rejonie narożnym na największe obciążenia. Stanowi dodatkowe podparcie dla najcięższych części ciała.
Pianka ActiFlex™
Pianka ActiFlex™: materiał o dużej gęstości i wytrzymałości. Poprawia komfort użytkowania materaca i wydłuża jego żywotność.
SolidEdge™ HD System
SolidEdge™ HD System: dodatkowe zabezpieczenie wzmacniające krawędzie materaca. Zwiększa powierzchnię użytkową produktu i pozwala wygodnie siedzieć na jego krawędziach.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 29 CM
Twardość - średni
Hybrid Classic - budowa
Pokrowiec Forever Flex
Pokrowiec Forever Flex: niezwykle elastyczny materiał o atrakcyjnym designie. Jest delikatny i dopasowuje się do ciała. Pomaga w eliminowaniu wilgoci z powierzchni materaca.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
29 cm
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Sealy
Informacje dodatkowe:
Promocja łóżko za 1 zł
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
29 cm
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Sealy
Informacje dodatkowe:
Promocja łóżko za 1 zł
SEALY