MOLLYFLEX

Materac SILVER SPRING MOLLYFLEX kieszeniowy

2 790,00 zł

Wysokiej jakości materac Silver Spring z najnowszej kolekcji marki Mollyflex.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Materac kieszeniowy Silver Spring Mollyflex o wysokim stopniu twardości to rewelacyjny wybór dla osób, które potrzebują solidnego i stabilnego podparcia sylwetki. Dzięki zastosowaniu wkładu kieszeniowego każda ze sprężyn pracuje niezależnie od siebie, co przekłada się na wysoki stopień komfortu – powierzchnia ugina się wyłącznie w miejscu nacisku. Ponadto materac kieszeniowy nie przenosi drgań, zatem będzie dobrym wyborem dla pary. Materac Silver Spring zapewnia solidne podparcie kręgosłupa na całej jego długości, co przekłada się na najwyższy komfort wypoczynku. Dodatek wysokoelastycznej pianki Polilattex tworzy wyjątkową elastyczność i idealne otulenie sylwetki, bez względu na przyjętą pozycję podczas snu. W zestawie z materacem Silver Spring dostępny jest pokrowiec z dodatkiem srebra oraz pianki Polygel – materiał zapewnia komfort termiczny oraz najwyższą higienę snu. Opcjonalnie istnieje także możliwość dokupienia jednego z dwóch wymiennych topperów do wyboru: Visco Elastic Piramidal Shape lub Polisoff. Materac Silver Spring to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego.

Pianka Polilattex
Pianka Polilattex: wysokoelastyczna pianka o gęstości 32 kg/m3, zabezpieczająca wkład sprężynowy. Niezwykle trwała, o otwartokomórkowej strukturze, dzięki czemu zapewnia właściwą przewiewność i zapobiega nagromadzaniu się wilgoci we wnętrzu materaca. Niezwykle elastyczna i komfortowa w użytkowaniu.
Sprężyny kieszeniowe Pocket Spring
Sprężyny kieszeniowe Pocket Spring: dzięki umieszczeniu każdej ze sprężyn w osobnej kieszonce wkład zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa na całej jego długości. Materac kieszeniowy zapewnia odpowiednią przewiewność, co przekłada się na higieniczne środowisko snu. Podczas zmiany pozycji snu, powierzchnia materaca kieszeniowego nie przenosi drgań.
Topper Visco Elastic Piramidal Shape
Topper Visco Elastic Piramidal Shape: topper wewnętrzny (opcjonalny), wykonany z pianki o gęstości 45 kg/m3. Zwiększa komfort użytkowania, dodając mu miękkości i sprawiając, że powierzchnia materaca daje przyjemne odczucie otulenia.
Topper Polisoff
Topper Polisoff: topper wewnętrzny (opcjonalny), który dodaje powierzchni elastyczności i sprężystości. Dzięki porowatej strukturze zwiększa przewiewność materaca, wpływając na komfort snu, szczególnie latem.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Twardość - twardy
Silver Spring - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: innowacyjny pokrowiec, którego tkanina została wykonana z dodatkiem srebra. Dzięki temu skutecznie odprowadza wilgoć i zapobiega jej nagromadzaniu we wnętrzu materaca. Wyróżnia się niezwykłą trwałością i odpornością na rozciąganie. Jest to dobry wybór dla osób wrażliwych na alergeny. Wierzchnia warstwa została wykonana z użyciem pianki Polygel, która absorbuje ciepło.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
MOLLYFLEX