• Obniżka
Promocja
MATERASSO

Materac HYBRID COLLAGEN MATERASSO kieszeniowy

1 830,00 zł 1 464,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 464,00 zł

Materac sprężynowy Hybrid Collagen marki Materasso z 7 strefami zwiększonej twardości. Materac dostępny w wysokiej jakości pokrowcu Collagen.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Nowoczesny materac Hybrid Collagen z kolekcji marki Materasso łączy w sobie solidne podparcie sprężyn kieszeniowych z komfortem i sprężystością pianek. Zapewnia niezwykle higieniczne i wygodne środowisko snu, co przełoży się na zwiększoną jakość wypoczynku. Wierzchnia warstwa została wykonana z nowoczesnej pianki Collagen, która wyróżnia się doskonałą elastycznością oraz punktową adaptacją, tworząc powierzchnię perfekcyjnie dopasowującą się do krzywizn anatomicznych ciała. Zapewnia pełen komfort użytkowania i zdrowy, nieprzerwany sen. Warstwa pianki HD o gęstości aż 70 kg/m3 nie tylko gwarantuje odpowiedni stopień twardości materaca, ale także zabezpiecza sprężyny przed odkształceniem. Rdzeń materaca został wykonany z wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych. Każda z nich została umieszczona w osobnej przegrodzie, dzięki czemu pracują niezależnie od siebie, odkształcając się wyłącznie w miejscu realnego nacisku. Materac Hybrid Collagen Materasso posiada 7 stref zwiększonej twardości, dzięki czemu powierzchnia utrzymuje kręgosłup w linii prostej, co zwiększa jakość wypoczynku i wpływa na rozluźnienie mięśni i stawów.

Pianka Collagen
Pianka Collagen: to innowacyjny materiał, który łączy w sobie doskonałą elastyczność z punktową adaptacją, charakterystyczną dla pianek termoelastycznych. Dzięki tej unikalnej kombinacji pianka zapewnia niezrównane wsparcie dla ciała, dopasowując się do jego kształtu i reagując na każdy ruch. Jest to materiał, który doskonale podtrzymuje ciało, zapewniając równomierne rozłożenie ciężaru i eliminując naciski punktowe.
Pianka HD
Pianka HD: pianka HD o gęstości 70 kg/m3 to materiał, który tworzy idealną strefę buforową na sprężynie kieszeniowej. Dzięki swojej gęstości i specjalnej strukturze ta pianka doskonale absorbuje naciski i ruchy ciała, zapewniając równomierne rozłożenie ciężaru na całej powierzchni. Pianka stwarza również solidną podstawę dla materaca, co przekłada się na jego trwałość i stabilność.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: to innowacyjna technologia stosowana w produkcji materacy, gdzie każda sprężyna jest umieszczona w oddzielnej kieszonce. Dzięki temu każda z nich pracuje niezależnie, co zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu ciała oraz równomierne rozłożenie ciężaru. Ten rodzaj konstrukcji eliminuje również przekazywanie ruchu z jednej części materaca na drugą, co sprzyja spokojnemu snu nawet w przypadku ruchów partnera.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - średni
Hybrid Collagen - budowa
Pokrowiec Collagen
Pokrowiec Collagen: włókna tkaniny pokrowca zostały wzbogacone kolagenem i selenem, co sprawia, że materiał ten ma dodatkowe właściwości pielęgnacyjne dla skóry. Taśma 3D zapewnia odpowiednią wentylację, umożliwiając swobodny przepływ powietrza wewnątrz materaca, co sprzyja utrzymaniu optymalnej temperatury i suchego środowiska. Ponadto, możliwość prania pokrowca w temperaturze 60°C zapewnia higienę oraz łatwość w utrzymaniu czystości, eliminując bakterie, roztocza i alergeny.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Promocja
MATERASSO