Poduszka Lyocell Pan Materac 40x40 cm
  • Poduszka Lyocell Pan Materac 40x40 cm
PAN MATERAC

Poduszka LYOCELL PAN MATERAC

126,00 zł

Syntetyczna poduszka Lyocell Pan Materac z możliwością prania w pralce.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Miękka i wygodna poduszka Lyocell z kolekcji Pan Materac to perfekcyjna powierzchnia do snu oraz odpoczynku. Bardzo dobrze podpiera głowę i kark użytkownika, tym samym zapewniając redukcję bólów nierzadko występujących po nieodpowiednim ułożeniu ciała podczas snu. Poduszka jest także dostępna w kilku rozmiarach tak, aby maksymalnie dopasować model do potrzeb śpiącego. Materiały, zastosowane podczas produkcji, skutecznie dbają o odpowiedni poziom wilgoci w poduszce. Takie rozwiązanie pozwala na eliminację możliwości zagnieżdżania się szkodliwych roztoczy oraz bakterii. Dzięki zastosowaniu gładkiej w dotyku tkaniny, model poleca się również osobom z wrażliwą oraz skłonną do podrażnień skórą. Poduszkę można z łatwością uprać w pralce, w temperaturze maksymalnej 40 st. C. Zabieg ten znacznie ułatwia utrzymywanie poduszki w nieustannej czystości i świeżym zapachu. Warto także pamiętać, że codzienne energiczne strzepywanie modelu pomaga w zachowaniu najwyższego poziomu puszystości materiału wewnątrz poduszki.
WYMIARY: 40x40; 50x70; 70x80 CM
Twardość - miękki
Poduszka Lyocell Pan Materac - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rozmiar:
40x40 | 50x70 | 70x80 cm
Twardość:
miękki
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rozmiar:
40x40 | 50x70 | 70x80 cm
Twardość:
miękki
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
PAN MATERAC