Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
  • Nowy
-10%
Promocja
PAN MATERAC
Nowość

Poduszka LYOCELL PAN MATERAC

109,00 zł 98,10 zł

Syntetyczna poduszka Lyocell Pan Materac z możliwością prania w pralce.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka LYOCELL PAN MATERAC Rozmiar: 50x70 10 152,10
169,00
Poduszka LYOCELL PAN MATERAC Rozmiar: 70x80 29 215,10
239,00

Miękka i wygodna poduszka Lyocell z kolekcji Pan Materac to perfekcyjna powierzchnia do snu oraz odpoczynku. Bardzo dobrze podpiera głowę i kark użytkownika, tym samym zapewniając redukcję bólów nierzadko występujących po nieodpowiednim ułożeniu ciała podczas snu. Poduszka jest także dostępna w kilku rozmiarach tak, aby maksymalnie dopasować model do potrzeb śpiącego. Materiały, zastosowane podczas produkcji, skutecznie dbają o odpowiedni poziom wilgoci w poduszce. Takie rozwiązanie pozwala na eliminację możliwości zagnieżdżania się szkodliwych roztoczy oraz bakterii. Dzięki zastosowaniu gładkiej w dotyku tkaniny, model poleca się również osobom z wrażliwą oraz skłonną do podrażnień skórą. Poduszkę można z łatwością uprać w pralce, w temperaturze maksymalnej 40 st. C. Zabieg ten znacznie ułatwia utrzymywanie poduszki w nieustannej czystości i świeżym zapachu. Warto także pamiętać, że codzienne energiczne strzepywanie modelu pomaga w zachowaniu najwyższego poziomu puszystości materiału wewnątrz poduszki.

WYMIARY: 40x40; 50x70; 70x80 CM
Twardość - miękki
Poduszka Lyocell Pan Materac - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Promocja
PAN MATERAC
Nowość