Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac HYBRID STYLE SEALY sprężynowo-piankowy
  • Materac HYBRID STYLE SEALY sprężynowo-piankowy
  • Materac HYBRID STYLE SEALY sprężynowo-piankowy
SEALY

Materac HYBRID STYLE SEALY sprężynowo-piankowy

3 576,00 zł
Nowy produkt

Kompaktowy materac Hybrid Style Sealy kieszeniowy z chłodzącą pianką żelową.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac HYBRID STYLE SEALY sprężynowo-piankowy Rozmiar: 160x200 1 5 967,00

Hybrid Style to najniższy i zarazem najtwardszy z modeli w kolekcji Hybrid. Podobnie jak w przypadku innych materacy z tej linii, jego trzonem są tytanowe sprężyny umieszczone w oddzielnych, wytrzymałych przegrodach. Od spodu podtrzymuje je podstawa FlexSupport, a nad nimi znajdują się dwie warstwy pianki. ActiFlex cechuje się dużą gęstością, jest wytrzymała i odporna na deformacje. OptiCool szybko eliminuje nadmiar ciepła, ochładza powierzchnię i zapobiega przegrzaniu się organizmu. Obie z łatwością odwzorowują naturalne krzywizny ciała i zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa, niezależnie od tego, w jakiej pozycji śpi użytkownik. Przewiewność materaca gwarantuje stałą świeżość i suche środowisko, w którym nie powstają grzyby i pleśń. Powierzchnia materaca ugina się dokładnie w miejscach nacisku, więc nie ma obaw, że będzie nachylała się w kierunku cięższego użytkownika. Do materaca dołączany jest funkcjonalny pokrowiec zewnętrzny nadający się do prania w temp. 30 st.C. Materac ma wysokość 25 cm.

Apex™ HS Coils
Apex™ HS Coils: wkład z wysokich sprężyn wykonanych ze stopu tytanu, umieszczonych w oddzielnych, materiałowych przegrodach. Elementy uginają się proporcjonalnie do nacisku i stabilnie podtrzymują ciało na całej długości.
Pianka OptiCool™
Pianka OptiCool™: chłodząca pianka żelowa zapobiegająca nadmiernej nocnej potliwości i przegrzaniu się organizmu.
Gel CoreSupport Center™
Gel CoreSupport Center™: wzmocnienie środkowej partii materaca, która jest narażona na największe obciążenia. Zwiększa trwałość produktu.
SolidEdge™ HD System
SolidEdge™ HD System: wzmocnienie krawędzi materaca zwiększa jego powierzchnię użytkową i stabilizuje całą konstrukcję.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Hybrid Style - budowa
Pokrowiec Forever Flex
Pokrowiec Forever Flex: delikatny materiał z ciekawymi zdobieniami. Dzięki sporej elastyczności rozciąga się w każdym kierunku i otula ciało.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Sealy
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
SEALY