Poduszka Bamboo Pan Materac 40x40 cm
  • Poduszka Bamboo Pan Materac 40x40 cm
PAN MATERAC

Poduszka BAMBOO PAN MATERAC

107,00 zł

Wygodna poduszka Bamboo z kolekcji Pan Materac w kilku rozmiarach.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Dostępna w kilku rozmiarach poduszka Bamboo to idealne podparcie głowy oraz karku podczas snu czy odpoczynku. Wypełniona puszystym włóknem poliestrowym, poduszka bardzo dobrze dopasowuje się do użytkownika, zapewniając najwyższy poziom odprężenia. Dzięki właściwościom oddychającym w modelu odbywa się odpowiednia cyrkulacja powietrza, która dodatkowo zapobiega zagnieżdżaniu się kurzu i roztoczy. Zewnętrzna warstwa poduszki została wykonana z miękkiej w dotyku tkaniny, dlatego jest ona polecana osobom z wrażliwą skórą oraz alergikom. Poduszkę w większości wyprodukowano z naturalnych składników, dlatego jest przyjazna dla środowiska. Pozyskiwane włókna z drzewa bambusowego nie zawierają bowiem szkodliwych pestycydów. Poduszka Bamboo jest przeznaczona do prania w pralce, w maksymalnej temperaturze 40 st.C. Dzięki temu z łatwością można ją odświeżyć, zapewniając najwyższy poziom higieny snu. Warto także pamiętać, że mocne codzienne strzepywanie poduszki pozwoli zachować jej puszystość na dłużej.
WYMIARY: 40x40; 50x70; 70x80 CM
Twardość - miękki
Poduszka Bamboo Pan Materac - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rozmiar:
40x40 | 50x70 | 70x80 cm
Twardość:
miękki
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
Informacje dodatkowe:
oddychająca
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rozmiar:
40x40 | 50x70 | 70x80 cm
Twardość:
miękki
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
Informacje dodatkowe:
oddychająca
PAN MATERAC