Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka Bamboo Pan Materac 40x40 cm
  • Poduszka Bamboo Pan Materac 40x40 cm
PAN MATERAC

Poduszka BAMBOO PAN MATERAC

107,00 zł

Wygodna poduszka Bamboo z kolekcji Pan Materac w kilku rozmiarach.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka BAMBOO PAN MATERAC Rozmiar: 40x40 42 107,00
Poduszka BAMBOO PAN MATERAC Rozmiar: 50x70 13 175,00
Poduszka BAMBOO PAN MATERAC Rozmiar: 70x80 6 237,00

Dostępna w kilku rozmiarach poduszka Bamboo to idealne podparcie głowy oraz karku podczas snu czy odpoczynku. Wypełniona puszystym włóknem poliestrowym, poduszka bardzo dobrze dopasowuje się do użytkownika, zapewniając najwyższy poziom odprężenia. Dzięki właściwościom oddychającym w modelu odbywa się odpowiednia cyrkulacja powietrza, która dodatkowo zapobiega zagnieżdżaniu się kurzu i roztoczy. Zewnętrzna warstwa poduszki została wykonana z miękkiej w dotyku tkaniny, dlatego jest ona polecana osobom z wrażliwą skórą oraz alergikom. Poduszkę w większości wyprodukowano z naturalnych składników, dlatego jest przyjazna dla środowiska. Pozyskiwane włókna z drzewa bambusowego nie zawierają bowiem szkodliwych pestycydów. Poduszka Bamboo jest przeznaczona do prania w pralce, w maksymalnej temperaturze 40 st.C. Dzięki temu z łatwością można ją odświeżyć, zapewniając najwyższy poziom higieny snu. Warto także pamiętać, że mocne codzienne strzepywanie poduszki pozwoli zachować jej puszystość na dłużej.

WYMIARY: 40x40; 50x70; 70x80 CM
Twardość - miękki
Poduszka Bamboo Pan Materac - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
PAN MATERAC