SERTA

Materac HUDSON BAY SERTA kieszeniowy

2 890,00 zł

Ekskluzywny materac Hudson Bay Serta z wielowarstwowym wkładem z wysokiej jakości pianek i nowoczesnych sprężyn kieszeniowych.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6-8 tygodni
Ilość:

Materac Hudson Bay to nowość w ofercie producenta luksusowych materacy Serta. W materacu połączono najwyższej jakości pianki oraz solidne i trwałe sprężyny kieszeniowe, które zapewniają odpowiednio wysoki komfort codziennego wypoczynku. Materac Hudson Bay to uniwersalny produkt o dwóch powierzchniach z odmiennymi stopniami twardości. Jedna ze stron tworzy komfortowe i elastyczne podłoże snu, natomiast druga twardsza zapewnia stabilne i ergonomiczne podparcie na całej długości ciała. Centralną część materaca tworzą sprężyny kieszeniowe (260 sprężyn/m2) tworzące 5 stref podparcia, które obustronnie obłożone zostały kilkoma warstwami pianek o zróżnicowanych właściwościach. W materacu Hudson Bay Serta wykorzystano również naturalne materiały jak bawełna i wełna z merynosa, które wpływają na zapewnienie odpowiedniego komfortu cieplnego oraz wygody użytkowania. Materac Hudson Bay to najwyższej jakości produkt, który zachwyci swoim wyglądem i właściwościami każdego użytkownika.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: wkład sprężynowy, w którym każda sprężynka umieszczona jest w osobnym woreczku, dzięki czemu pracują one indywidualnie w zależności o siły nacisku na dany fragment materaca. W materacu Hudson Bay sprężyny kieszeniowe ułożone zostały w 5 stref o zróżnicowanej twardości. Zapewniają stabilne i ergonomiczne podparcie ciała podczas snu.
Pianka AG
Pianka AG: sprężysta pianka, której zadaniem jest oddzielenie sprężyn od bezpośredniej powierzchnia spania. Pianka usztywnia całą konstrukcję oraz, dzięki wysokiej elastyczności, wpływa na komfort i wygodę codziennego odpoczynku.
Pianka D18
Pianka D18: pianka o podwyższonej twardości, dzięki czemu zapewnia stabilność i sztywność całej konstrukcji materaca. Pianka wysokoelastyczna D18 to również trwały i dobrze przepuszczający powietrze materiał.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni-twardy
Materac Hudson Bay Serta - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: elegancki i stylowy pokrowiec z wyjątkową i przyjemną w dotyku tkaniną Aloe Vera. Pokrowiec zapewnia higieniczne warunki podczas snu. Cechuje się świetną przepuszczalnością powietrza oraz wytrzymałością, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
SERTA