• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac YOUNG PRIME PAN MATERAC 90x200 dziecięcy – OUTLET

839,00 zł 629,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 629,25 zł

Materac dziecięcy Young Prime z kolekcji Pan Materac w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac dziecięcy Young Prime z kolekcji Pan Materac to nie tylko zapewnienie wygody dla najmłodszych. Dzięki zastosowaniu bloku pianki HR o wysokim stopniu elastyczności, materac ten doskonale wspiera rozwój dziecięcego ciała i układu kostnego. Specjalne nacięcia w materiale z kolei zwiększają komfort użytkowania oraz skutecznie minimalizują ryzyko wystąpienia alergenów, a także mikroorganizmów, co stanowi istotny aspekt dla zdrowia oraz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Dzięki odpowiedniej elastyczności i ergonomicznemu wsparciu, zapewniającemu prawidłową postawę ciała, materac to niezbędny element w strefie snu każdego użytkownika. Materac znajduje się w wysokiej jakości pokrowcu Tencel, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Delikatnie widoczne plamy oraz zmechacony pokrowiec. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 13 CM
Materac Young Prime Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC