• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
CUREM

Materac .REG CUREM 80x200 piankowy – OUTLET

5 779,00 zł 2 600,55 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 600,55 zł

Materac piankowy .REG z kolekcji Curem w pokrowcu Zeo Case. Materac w rozmiarze 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac .Reg Curem to model, w którym wykorzystano materiały o najlepszych parametrach. Wierzchnia warstwa wkładu powstała z pianki Serene, która posiada w swojej strukturze mikrokapsułki odprowadzające ciepło dzięki technologii SAT (Supportive Air Technology). Za sztywność i stabilność konstrukcji odpowiada pianka Fusion, a wykonane na niej nacięcia wspomagają wentylację i wyznaczają 7 stref twardości. Dopasowanie modelu .Reg do anatomii użytkownika to zasługa materiału Visco, który z kolei dostosowuje swoje parametry do zmieniającego się ciepła ciała. Materac znajduje się w pokrowcu Zeo Case, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 55%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Mielcu, przy ul. Przemysłowej 2. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Reg Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
CUREM