• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

5 074,00 zł 2 029,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 537,00 zł

Materac kieszeniowy Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Komfortowy materac Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac to innowacyjne podłoże do snu. Wnętrze materaca stanowią solidne sprężyny kieszeniowe, umieszczone w osobnych materiałowych przegrodach. Dzięki niezależnej od siebie pracy, sprężyny nie zaburzają jakości i komfortu wypoczynku nawet podczas mimowolnych ruchów w trakcie snu. Wkład został dopełniony warstwą elastycznego lateksu, a także miękką pianką Eliocell, zapewniającą uczucie delikatnego otulenia. 
UWAGA! Materac w stanie średnim. Widoczne duże przebarwienie, 4 dziury w pokrowcu oraz delikatnie zabarwienie wokół przebarwienia. Na materac został nałożony rabat w wysokości 60%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrid Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC