• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Poduszka PARIS HERBAL MATERASSO - OUTLET

410,00 zł 299,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 328,00 zł

Poduszka profilowana Paris Herbal Materasso, wypełniona olejkami eterycznymi.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Paris Herbal została zaprojektowana z myślą o osobach, które zazwyczaj śpią w pozycji bocznej. Ten specjalnie dostosowany kształt zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. Poduszka jest wypełniona wysokiej jakości pianką Herbal Foam, zapewniającą doskonałą elastyczność i wygodę. Dodatkowo, aby zapewnić lepszą cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci, poduszka została wyposażona w specjalne kanały wentylacyjne. Pianka jest nasączona ekstraktem z kwiatu dzikiej róży, który nie tylko nadaje poduszce świeżości, ale także może pomóc w zasypianiu. Ponadto poduszka jest lekka i przyjemna w dotyku, dzięki welurowemu pokrowcowi.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym, w opakowaniu zastępczym. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 27%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 60x43x10 CM
Poduszka Paris Herbal Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO