Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 200X200 nawierzchniowy – OUTLET

1 034,00 zł 723,80 zł

Materac nawierzchniowy ze zdejmowanym pokrowcem. Materac w rozmiarze 200x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 200X200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 200x200 1 723,80
1 034,00

Materace nawierzchniowe są równie przydatne, jak klasyczne materace sypialniane. Materac Posłaniowy Latex świetnie sprawdzi się w plenerze i w domu. Może on pełnić funkcję przenośnego materaca podczas plenerowych noclegów, ale i być dodatkowym nakryciem na codziennie użytkowany model. Dzięki tym rozwiązaniom warto zadbać o komfortowy sen „pod chmurką” oraz o dłuższą żywotność sypialnianego materaca. Lateksowy wkład modelu zapewnia ochronę przed bakteriami. Dodatkowym atutem materaca nawierzchniowego jest możliwość odświeżania go w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac rozrolowany, wyciągany z folii. Brak uszkodzeń i zabrudzeń. Materac z poprzedniej kolekcji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy Latex Janpol
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL