Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FLAMENCO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 849,00 zł 1 994,30 zł

Materac kieszeniowy Flamenco Hilding w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FLAMENCO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Tencel 1 1 994,30
2 849,00

Materac Flamenco z kolekcji Hilding jest modelem wyposażonym we wkład Multipocket, charakteryzujący się 7 strefami twardości. Umieszczenie każdej ze sprężyn w osobnej, materiałowej kieszeni pozwala osiągnąć precyzyjne i solidne podparcie punktowe powierzchni. Materac jest modelem dwustronnym – jedną stronę pokryto pianką lateksową, natomiast drugą miękką pianką termoelastyczną. Dwie płaszczyzny o różnej twardości pozwalają na dobór powierzchni według indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Tencel, przeznaczonym do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, rozrolowany i w opakowaniu zastępczym. Jeden z zamków jest lekko odpruty, na połowie pokrowca widoczne jest minimalne zmechacenie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Flamenco Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż