Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac SAFETY SMYK HILDING 60x120 dziecięcy – OUTLET

439,00 zł 395,10 zł

Dziecięcy materac Safety Smyk w rozmiarze 60x120.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SAFETY SMYK HILDING 60x120 dziecięcy – OUTLET Rozmiar: 60x120 1 395,10
439,00

Materac Safety Smyk Hilding to model mający na celu zapewnienie wygody i bezpieczeństwa w dziecięcym łóżeczku. Rdzeń wykonany został ze sprężystej pianki Velvet Touch, która zapewnia stabilne podparcie i właściwą twardość. Podniesienie krawędzi materaca na wysokość 2 centymetrów ponad powierzchnię snu sprawiło, że model uzyskał swój unikalny łódeczkowaty kształt. Jest to najlepsza ochrona przed przypadkowym kontaktem delikatnego ciała dziecka z twardymi elementami budującymi konstrukcję kołyski. Górną warstwę tworzy pianka Flexifoam, której porowata struktura przepuszcza powietrze i utrzymuje kręgosłup dziecka w prawidłowej pozycji, aby zapewnić szybki i zdrowy rozwój.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 10%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Materac Safety Smyk Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość