Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac COMFEEL® DRIFT H2 SEMBELLA 90x200 piankowy – OUTLET

2 051,00 zł 1 435,70 zł

Piankowy materac Comfeel® Drift marki Sembella w rozmiarze 90x200 i stopniu twardości H2.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac COMFEEL® DRIFT H2 SEMBELLA 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Twardość: H2 1 1 435,70
2 051,00

Materac ComFEEL® Drift to wyjątkowa propozycja od marki Sambella. Wkład produktu tworzy wysokoelastyczna pianka Bultex® o właściwościach hamujących rozwój grzybów i bakterii. Jej 3-segmentowa konstrukcja ma porowatą strukturę, usprawniającą przepływ powietrza. Pianka podzielona jest na siedem stref twardości, których zadaniem jest zapewnienie punktowego podparcia dla każdej części ciała. Optymalna wentylacja i odprowadzanie wilgoci odbywa się za pośrednictwem systemu bocznych i powierzchniowych kanalików, co eliminuje ryzyko wystąpienia pleśni i grzybów. Do materaca dołączony jest pokrowiec ComFEEL220, przeznaczony do prania w temperaturze 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac z ekspozycji, w stanie idealnym, zapakowany w stretch. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac ComFeel Drift Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA