Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-37%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week

Materac TANGO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 229,00 zł 1 404,00 zł

Materac kieszeniowy Tango Hilding w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TANGO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Tencel 1 1 404,00
2 229,00

Materac Tango Hilding został stworzony na bazie systemu sprężyn kieszeniowych, umieszczonych w ozobnych przegrodach. Takie rozwiązanie szczególnie poleca się parom o dużej różnicy wagowej, ponieważ jeden z użytkowników nie oddziałowuje na uginanie się materaca po drugiej stronie. Dodatkowo lateksowa pianka wewnątrz materaca zapobiega gromadzeniu się kurzu, bakterii i grzybów. Pokrowiec Tencel z kolei został wykonany z przyjemnego w dotyku, bezpiecznego dla skóry wrażliwej, materiału, który jest odpowiedni dla alergików. Pokrowiec można prać w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C. Materac Tango to przestronne i zdrowie miejsce do spokojnego snu.
UWAGA! Materac nowy, w rolce. Dawna wersja. Na model nałożono 37% rabatu. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Tango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week