FORTE

Szuflada do łóżka SURFINIO FORTE

299,00 zł

Szuflada do łóżka z kolekcji mebli młodzieżowych Surfinio.

Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Praktyczna szuflada do łóżka Surfinio Forte to rozwiązanie opcjonalne, które pozwala zwiększyć walory użytkowe mebla i zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy. Szuflada będzie idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, gdzie każda dodatkowa, niezajmująca dodatkowego miejsca przestrzeń do przechowywania jest bardzo cenna. Posiada wymiary 50.9 x 15.9 x 53 cm i idealnie pasować będzie do łóżka z kolekcji Surfinio Forte. Wykorzystać ją można chociażby na pościel, czy też jako wygodne miejsce do przechowywania zabawek, puzzli itd. Szuflada do łóżka Surfinio Forte wykonana jest z solidnych materiałów, co czyni ją trwałą i wytrzymałą. Posiada dekor w kolorze szarym, któremu charakteru dodają uchwyty w kolorze Dąb Catania odwzorowujące naturalne usłojenie drewna. Maksymalne obciążenie tej szuflady to aż 20 kg, dzięki czemu może pomieścić wiele elementów wyposażenia młodzieżowego pokoju, ułatwiając zachowanie w nim porządku. Wnętrze szuflady podzielone jest na dwie części.

WYMIARY: 50.9 x 15.9 x 53 CM

Szczegóły produktu:

  • wymiary szuflady: 50,9 x 15 x 53 cm
  • materiał: płyta wiórowa
  • dodatkowa przestrzeń do przechowywania pościeli lub zabawek
  • pasuje do łóżka z kolekcji mebli Surfinio
  • maksymalne obciążenie do 20 kg
  • prosty montaż
  • łatwość utrzymania w czystości
Szuflada do łóżka SURFINIO FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
53 cm
Wysokość:
15,9 cm
Długość:
50,9 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Szary
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Tworzywo
Kolor uchwytu:
Dąb Catania
Materiał uchwytu:
MDF
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
53 cm
Wysokość:
15,9 cm
Długość:
50,9 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Szary
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Tworzywo
Kolor uchwytu:
Dąb Catania
Materiał uchwytu:
MDF
FORTE