NEW ELEGANCE

Szafa S do półkotapczanu GENIUS NEW ELEGANCE

1 140,00 zł

Dodatkowa szafa S do półkotapczanu GENIUS NEW ELEGANCE w kilku wybarwieniach do wyboru.

Kolor wybarwienia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Szafa S do półkotapczanu Genius New Elegance to niezwykle praktyczny i kompaktowy mebel, który został wyposażony w wiele przydatnych elementów: wieszak, dwie szuflady oraz wysuwany blat. Ten niewielki mebel, dostawiony do półkotapczanu, stworzy funkcjonalny komplet, który idealnie sprawdzi się w niewielkim mieszkaniu, czy też w pokoju studenta lub nastolatka. Dwie pojemne szuflady umożliwią przechowywanie drobiazgów czy przedmiotów osobistych. Z kolei wysuwany blat może skutecznie zastąpić stolik nocny – jest to idealne rozwiązanie do wnętrz, w których nie ma wystarczająco wolnego miejsca, by ustawić dodatkowe meble. Szafa S do półkotapczanu Genius New Elegance została zaprojektowana z myślą o niewielkich przestrzeniach, dzięki czemu nie musimy rezygnować z funkcjonalności. Mebel jest dostępny w trzech dekorach: biały mat, Congo, biały mat/biały połysk. Klasyczna kolorystyka i minimalistyczny design szafy sprawiają, że będzie ona pasowała do wielu stylów wnętrzarskich.

WYMIARY: 60 x 50 x 223 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 60 cm
- wysokość: 223 cm
- głębokość: 50 cm
- trzy dekory wykończenia do wyboru: biały mat, Congo, biały mat/biały połysk
- wyposażony w dwie szuflady
- szafa z praktycznym wieszakiem
- wysuwany blat może zastąpić stolik nocny
- kompaktowy, wielofunkcyjny mebel – idealny do małych mieszkań
Szafa S do półkotapczanu GENIUS NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE