NEW ELEGANCE

Ławka NELLO NEW ELEGANCE

992,00 zł

Ławka Nello z tapicerowanym siedziskiem na wysokich nóżkach.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Elegancka i prosta w formie ławka z kolekcji Nello marki New Elegance wzbogaci każdą sypialnię, czyniąc ją bardziej atrakcyjną i funkcjonalną. Została zaprojektowana z myślą o tych, którzy cenią sobie wysoką estetykę i minimalizm w designie, a zarazem potrzebują praktycznego mebla. To idealne miejsce na przełożenie narzuty podczas szykowania posłania do spania albo ułożenia wieczorem ubrań na kolejny dzień. Miękkie siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania, świetnie sprawdzając się przy porannym ubieraniu się, np. wtedy, gdy chcemy założyć skarpetki czy rajstopy. Rodzaj i kolor tapicerki, którą obszyte zostało siedzisko, można wybrać z szerokiej gamy materiałów obiciowych (tkanin i eco-skór). Solidne czarne nogi wykonane z wysokiej jakości drewna gwarantują stabilność i trwałość konstrukcji. Zaoblone kształty dodają subtelności i miękkości przestrzeni. Urządzając sypialnię, warto zwrócić uwagę na łóżko i inne meble z kolekcji Nello, kompletując spójny wizualnie zestaw.

WYMIARY: 113 x 45 x 45 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 113 cm, wysokość 45 cm, głębokość 45 cm
- miękkie siedzisko
- możliwość wyboru tapicerki z dostępnego wzornika
- drewniane nogi w kolorze czarnym
- efektowny design
- możliwość stworzenia spójnej aranżacji z innymi meblami z kolekcji Nello
Ławka NELLO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
113 cm
Wysokość:
45 cm
Głębokość:
45 cm
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Drewno
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
113 cm
Wysokość:
45 cm
Głębokość:
45 cm
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Drewno
NEW ELEGANCE