NEW ELEGANCE

Szafa P do półkotapczanu GENIUS NEW ELEGANCE

973,00 zł

Standardowa szafa P z kolekcji New Elegance idealnie dopasowana do półkotapczanu Genius.

Kolor wybarwienia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Wysoka przestronna szafa P Genius to perfekcyjne uzupełnienie półkotapczanu Genius z tej samej kolekcji. Umieszczając szafę w odpowiednim miejscu, może ona również służyć jako zupełnie osobny mebel w młodzieżowej czy klasycznej sypialni. Największą zaletą mebla jest jego pojemność. Mnogość półek we wnętrzu szafy sprawia, że z łatwością można umieścić w niej większość ubrań niewymagających używania wieszaka, takich jak: koszulki, spodnie, bluzy, itp. Szafa występuje w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru, dlatego wpasuje się w niemal każdy motyw urządzanego pomieszczenia. Mebel został wykonany z solidnego materiału, dzięki czemu posłuży w dobrym stanie przez długi czas. Szafa P do półkotapczanu Genius New Elegance to nie tylko praktyczne rozwiązanie do przechowywania ubrań, ale również estetyczny element, który może urozmaicić i upiększyć każdą domową sypialnię. Dzięki swojej wszechstronności i trwałości, szafa P do półkotapczanu Genius będzie doskonałym wyborem dla osób poszukujących funkcjonalnego i stylowego mebla do swojego wnętrza.

WYMIARY: 60 x 50 x 223 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 60 cm
- wysokość: 223 cm
- głębokość: 50 cm
- trzy dekory wykończenia do wyboru: biały mat, Congo, biały mat/biały połysk
- wyposażona w 6 półek
- łatwość czyszczenia
- nowoczesny wygląd
- łatwy montaż
Szafa P do półkotapczanu GENIUS NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE