NEW ELEGANCE

Stolik nocny NORD NEW ELEGANCE

817,00 zł

Tapicerowany stolik nocny Nord marki New Elegance z dwoma praktycznymi szufladami.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stolik nocny Nord to mebel, który idealnie łączy funkcjonalność z minimalizmem. Jego konstrukcja składa się z czterech prostych, czarnych nóżek wykonanych z trwałego metalu, które zapewniają stabilność i wytrzymałość. Stolik ma kształt prostopadłościanu, z miękkimi liniami, co dodaje mu elegancji i subtelności. Wymiary mebla zostały dobrane tak, by zapewnić maksymalną funkcjonalność przy zachowaniu kompaktowej formy. Blat stolika jest wystarczająco duży, aby ustawić na nim lampkę nocną, książkę czy budzik. Możliwość personalizacji tkaniny obiciowej pozwala na dopasowanie stolika do wielu współczesnych aranżacji wnętrz, stanowiąc estetyczne dopełnienie przestrzeni obok łóżka. Dodatkowo, dzięki swojej solidnej konstrukcji jest wytrzymały i odporny na codzienne użytkowanie. Stolik nocny Nord jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie połączenie minimalistycznego designu, funkcjonalności i trwałości.

WYMIARY: 50 x 50 x 37 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 50 cm
- wysokość: 50 cm
- głębokość: 37 cm
- nowoczesny wygląd
- możliwość personalizacji
- wyposażony w dwie praktyczne szuflady
Stolik nocny NORD NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
50 cm
Wysokość:
50 cm
Głębokość:
37 cm
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
50 cm
Wysokość:
50 cm
Głębokość:
37 cm
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
NEW ELEGANCE