NEW ELEGANCE

Komoda GENIUS 1D3S NEW ELEGANCE

1 107,00 zł

Klasyczna komoda Genius 1D3S z kolekcji New Elegance w eleganckich wybarwieniach.

Kolor wybarwienia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Komoda Genius 1D3S z kolekcji New Elegance jest odpowiednia do właściwie każdego pomieszczenia w domu czy mieszkaniu. Mebel stanowi jednak uzupełnienie zestawu Genius, składającego z wielu innych elementów oraz przestronnego półkotapczanu. Zarówno cała kolekcja, jak i komoda 1D3S, występują w dwóch możliwościach wybarwienia: biały mat oraz congo. Zaproponowane eleganckie kolory sprawiają, że mebel wpasuje się w różnego rodzaju style urządzania wnętrz. Komoda składa się z zamykanych drzwiczkami miejsc do przechowywania przedmiotów codziennego użytku, ale i z solidnego blatu, dzięki któremu można wyeksponować ciekawe zdjęcia rodzinne czy roślinność, zawsze dodającą wnętrzu przytulności. Dzięki temu pozostaje utrzymany porządek w pomieszczeniu, między innymi poprzez schowane rzeczy, które nie muszą być na wierzchu, ale jednocześnie są łatwo dostępne. W komodzie można przechowywać na przykład: książki, dokumenty, ubrania czy inne potrzebne na co dzień przedmioty.

WYMIARY: 120 x 50 x 79 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 120 cm
- wysokość: 79 cm
- głębokość: 50 cm
- możliwe wybarwienia: biały mat, congo
- wyposażona w obszerne miejsce do przechowywania
- łatwość czyszczenia
- nowoczesny wygląd
- łatwy montaż
Komoda 1D3S GENIUS NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE