NEW ELEGANCE

Komoda GENIUS 2D NEW ELEGANCE

870,00 zł

Praktyczna komoda Genius 2D New Elegance idealnie pasująca do sypialni.

Kolor wybarwienia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Komoda Genius 2D New Elegance o wymiarach 90x50x79 cm wyposażona w dwie szafki, powyżej których znajduje się otwarta półka. Mebel będzie funkcjonalnym wyposażeniem sypialni, salonu czy przedpokoju, zapewniając wygodną przestrzeń do przechowywania. Do zagospodarowania jako miejsce ekspozycji przedmiotów dekoracyjnych pozostaje również blat. Komoda Genius 2D może być zestawiona z innymi elementami systemu Genius, ale także łączona z meblami spoza kolekcji. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: biały mat i Congo. Oba dekory są bardzo uniwersalne, dzięki czemu bez problemu można dopasować je do każdego wystroju wnętrza, a do tego ponadczasowe – moda na te barwy nie przemija. Bryła jest prosta, fronty zupełnie gładkie i pozbawione uchwytów. Taka przejrzysta i oszczędna estetyka znakomicie wpisuje się w aranżacje w stylu minimalistycznym czy nowoczesnym, które cieszą się współcześnie dużym zainteresowaniem osób urządzających swoje mieszkania. Powierzchnię mebla łatwo utrzymać w czystości, co docenią zwolennicy praktycznych rozwiązań.

WYMIARY: 90 x 50 x 79 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 90 cm
- wysokość: 79 cm
- głębokość: 50 cm
- możliwe wybarwienia: biały mat, congo
- otwarta półka i 2 szafki
- blat do wykorzystania jako miejsce ekspozycji dekoracji
- minimalistyczny design
- bezuchwytowe fronty
Komoda 2D GENIUS NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE