NEW ELEGANCE

Kontenerek GENIUS NEW ELEGANCE

727,00 zł

Elegancki kontenerek Genius z kolekcji New Elegance wyposażony w praktyczne kółka u podstawy.

Kolor wybarwienia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Przesuwany, wyposażony w kółka, niewielki kontenerek Genius to idealne rozwiązanie dla osób, które bardzo często potrzebują określonych przedmiotów w różnych częściach pokoju czy domu. Dzięki solidnemu blatowi mebel może spełniać funkcję także przenośnego stolika, perfekcyjnie sprawdzającego się w trakcie wizyt przyjaciół w młodzieżowej sypialni, gdzie często potrzeba miejsca do odłożenia napojów, przekąsek czy innych drobnych elementów. Praktyczne szuflady, umieszczone w meblu, to z kolei idealnie miejsce do przechowywania osobistych przedmiotów. Szuflady są dodatkowo wyposażone w wygodne otwieranie oraz metalowe prowadnice, dlatego posłużą w dobrym stanie przez długi czas. Kontenerek Genius New Elegance ponadto występuje w dwóch wybarwieniach, można zatem dopasować go do zakupionego już półkotapczanu Genius z kolekcji New Elegance lub wybrać inny kolor mebla.

WYMIARY: 40 x 50 x 62 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 40 cm
- wysokość: 62 cm
- głębokość: 50 cm
- możliwe wybarwienia: biały mat, congo
- wyposażony w 3 szuflady
- obecne praktyczne kółka u podstawy
- łatwość czyszczenia
- nowoczesny wygląd
- łatwy montaż
Kontenerek GENIUS NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE