NEW ELEGANCE

Nadstawka z półkami do półkotapczanu rozkładanego poziomo NEW ELEGANCE

727,00 zł

Praktyczna nadstawka z półkami do półkotapczanu rozkładanego poziomo New Elegance. Mebel dostępny w wielu wybarwieniach do wyboru.

Kolor wybarwienia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Praktyczna nadstawka o wymiarach 213x61x41 cm dedykowana do półkotapczanu poziomego marki New Elegance. Mebel pozwoli w pomysłowy sposób zagospodarować przestrzeń pionową w pomieszczeniu, czyniąc wnętrze bardziej funkcjonalnym. To idealne rozwiązanie w pokojach o ograniczonym metrażu. Nadstawka posiada aż 8 półek, z których 4 są otwarte i znakomicie sprawdzą się do ekspozycji dekoracji, książek czy zdjęć, a kolejne 4 są ukryte za otwieranymi frontami i stanowią idealne miejsce przechowywania ubrań w formie poskładanej lub innych akcesoriów w zależności od potrzeb, pomagając utrzymać porządek. Producent oferuje 5 różnych wariantów kolorystycznych odpowiadających kolorystyce półkotapczanu. Do wyboru są następujące opcje: dąb sonoma jasny, biały mat, biały mat na korpusach i biały połysk na frontach, dąb Lancelot i czarny mat oraz Congo. Mebel utrzymany jest w minimalistycznej stylistyce. Posiada całkowicie gładkie bezuchwytowe fronty, dzięki czemu świetnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje.

WYMIARY: 213 x 61 x 41 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 213 cm
- wysokość: 61 cm
- głębokość: 41 cm
- praktyczne uzupełnienie półkotapczanu poziomego New Elegance
- 5 wariantów kolorystycznych
- 4 otwarte półki
- 4 zamykane półki
- miejsce do przechowywania i ekspozycji
- prosty design pasujący do nowoczesnych aranżacji
- bezuchwytowe fronty
Nadstawka z półkami do półkotapczanu rozkładanego poziomo NEW ELEGANCE
Dostępne wybarwienia
Wybarwienia mebli - półkotapczanów

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE