NEW ELEGANCE

Stolik pionowy FORLI NEW ELEGANCE

635,00 zł

Stolik nocny w wariancie pionowym z kolekcji mebli sypialnianych Forli New Elegance z tapicerowanymi frontami szuflad.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stolik nocny Forli marki New Elegance to praktyczne i stylowe wyposażenie sypialni. Posiada prostą, geometryczną formę. Jego korpus wykonany jest z płyty w bardzo uniwersalnych kolorach: szarym lub czarnym (do wyboru). Osadzony został na cokole barwy czarnej. Stolik pionowy Forli został zaprojektowany tak, by zaoferować maksymalną funkcjonalność. W swoim wnętrzu kryje jedną otwartą półkę umieszczoną tuż pod blatem, a poniżej dwie bezuchwytowe szuflady różnej wielkości, które pozwolą na uporządkowane przechowywanie różnorodnych przedmiotów, po które można sięgnąć bez konieczności wstawania z łóżka. Fronty szuflad są tapicerowane. Materiał i kolor tapicerki można wybrać z szerokiej gamy tkanin i skór ekologicznych, dopasowując je do całości wystroju oraz własnych preferencji estetycznych. Bardzo proste, oszczędne wzornictwo znakomicie koresponduje z nowoczesnymi aranżacjami. Sprawdzi się też w sypialniach urządzonych w stylu skandynawskim i loftowym. Stolik pionowy Forli New Elegance można skomponować z łóżkiem z tej samej kolekcji, tworząc elegancki, jednolity zestaw.

WYMIARY: 40 x 60 x 40 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 40 cm, wysokość 60 cm, głębokość 40 cm
- otwarta półka
- dwie szuflady: mniejsza na górze i większa na dole
- kolor płyty: szary lub czarny
- możliwość wyboru tapicerki frontów szuflad z dostępnego wzornika
- prosty design
- możliwość stworzenia spójnej aranżacji z łóżkiem z kolekcji Forli
Stolik pionowy FORLI NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
40 cm
Wysokość:
60 cm
Głębokość:
40 cm
Kolor:
Czarny
Kolor:
Szary
Liczba szuflad:
2
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
40 cm
Wysokość:
60 cm
Głębokość:
40 cm
Kolor:
Czarny
Kolor:
Szary
Liczba szuflad:
2
NEW ELEGANCE