NEW ELEGANCE

Biurko GENIUS NEW ELEGANCE

398,00 zł

Stylowe biurko Genius New Elegance dopasowane do innych mebli z kolekcji Genius

Kolor wybarwienia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Biurko z kolekcji Genius polskiej marki New Elegance to prosty, a jednocześnie funkcjonalny mebel, który dzięki optymalnym wymiarom blatu 110x60 cm zapewni wygodny obszar roboczy. W połączeniu z kontenerkiem z tego samego systemu meblowego stworzy niezwykle użyteczne wyposażenie kącika do efektywnej pracy i nauki. Konstrukcja mebla jest stabilna, a powierzchnia łatwa do utrzymania w czystości. To zatem doskonały wybór dla osób, które cenią sobie praktyczne rozwiązania w mieszkaniu. Biurko Genius pozwoli wykreować harmonijną aranżację pokoju z innymi meblami z kompletu. Może być z łatwością dopasowane również do mebli spoza kolekcji. Dostępne jest w dwóch jednobarwnych dekorach do wyboru: biały mat oraz Congo. Biel jest bardzo uniwersalna i dobrze współgra ze wszystkimi kolorami. Podobnie neutralny beżowy dekor Congo, który znakomicie wpisuje się w modną paletę barw ziemi. Łatwość wkomponowania biurka w wystrój wnętrza to także zasługa nieskomplikowanego, bardzo oszczędnego designu.

WYMIARY: 110 x 60 x 79 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 110 cm
- wysokość: 79 cm
- głębokość: 60 cm
- klasyczna konstrukcja
- uniwersalny design
- komfortowa powierzchnia robocza
- 2 warianty kolorystyczne do wyboru: biały mat i Congo
- może zostać uzupełnione o kontenerek z kolekcji Genius
Biurko GENIUS NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE