NEW ELEGANCE

Półkotapczan rozkładany pionowo GENIUS NEW ELEGANCE

3 769,00 zł

Wysokiej jakości półkotapczan rozkładany pionowo Genius z możliwością wyboru wersji z biurkiem lub bez biurka.

Kolor wybarwienia:
Biurko:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Półkotapczan rozkładany pionowo Genius New Elegance to mebel wprost stworzony do niewielkich kawalerek czy pokojów młodzieżowych, w których liczy się oszczędność miejsca. Półkotapczan zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale i nowoczesnym designem, który wpisze się w wiele współczesnych aranżacji. Dzięki rozkładanemu blatowi możemy w kilka chwil przekształcić łóżko w szerokie biurko, przy którym można swobodnie pracować. Powierzchnia do spania wynosi 140x200 cm; szerokość całkowita mebla – 160 cm, wysokość 223 cm. Dzięki dostępnym elementom dodatkowym półkotapczan rozkładany pionowo Genius New Elegance można rozbudowywać według własnego projektu i uznania, tworząc niezwykle praktyczny i zintegrowany mebel. Półkotapczan rozkładany Genius New Elegance jest otwierany pionowo, dzięki czemu jest wąski i kompaktowy. Aby mechanizm poprawnie działał, dopuszczalna wysokość maksymalna materaca to 25 cm. Przedstawiona oferta nie obejmuje szaf bocznych widocznych na grafikach (możliwość dokupienia osobno)! UWAGA! Aby półkotapczan poprawnie funkcjonował należy używać materaców o wysokości do 24 cm oraz o wadze od 22 kg do 35 kg dla rozmiaru materaca 120 cm i od 25 kg do 35 kg dla rozmiaru materaca 140 cm

WYMIARY: 223 x 160 x 241 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 160 cm
- wysokość: 223 cm
- głębokość przed rozłożeniem: 50 cm
- głębokość po rozłożeniu: 241 cm
- funkcjonalny mebel, który sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach
- wymiary powierzchni do spania: 140x200 cm
- dostępny w wariancie bez biurka i z biurkiem
- możliwość dokupienia dodatkowych elementów mebla (szafa, regał, komoda)
- do wyboru dekory: biały mat, Congo, biały mat/ biały połysk
- w celu zachowania bezpieczeństwa półkotapczan należy przymocować do ściany
- szafy widoczne na zdjęciu nie są w zestawie, należy je dokupić osobno.
Półkotapczan rozkładany pionowo Genius NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE