NEW ELEGANCE

Ławka FORLI NEW ELEGANCE

991,00 zł

Ławka tapicerowana z kolekcji mebli sypialnianych Forli New Elegance z możliwością wyboru materiału obiciowego.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Ławka Forli New Elegance to nie tylko mebel do siedzenia, ale także element dekoracyjny, który podkreśli wyrafinowany zmysł estetyczny właścicieli mieszkania. Stanowi połączenie stylu oraz funkcjonalności. Wpasuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne aranżacje sypialni. Jej minimalistyczna, elegancka forma doda charakteru każdej przestrzeni. Ławka Forli stworzy harmonijną aranżację z łóżkiem z tej samej kolekcji. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów i starannie wykończona, dzięki czemu cechuje się znakomitą trwałością i wytrzymałością. Tapicerkę można wybrać aż spośród kilkuset tkanin i eco-skór, co pozwala na doskonałe dopasowanie mebla do wystroju oraz własnego gustu. W miejscu łączenia materiałów znajduje się stanowiący ciekawy akcent zamek. Smukłe czarne nóżki nadają konstrukcji lekkości, a zatem mebel nie przytłoczy nadmiernie pomieszczenia.

WYMIARY: 120 x 48 x 50 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 120 cm, wysokość 48 cm, głębokość 50 cm
- do wyboru kilkaset wzorów materiałów obiciowych (tkanin i skór ekologicznych)
- smukłe drewniane nóżki w kolorze czarnym
- miękkie siedzisko
- minimalistyczne wzornictwo
- możliwość stworzenia spójnej aranżacji z innymi meblami z kolekcji Forli
Ławka FORLI NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
120 cm
Wysokość:
48 cm
Głębokość:
50 cm
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Drewno
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
120 cm
Wysokość:
48 cm
Głębokość:
50 cm
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Drewno
NEW ELEGANCE