NEW ELEGANCE

Regał R do półkotapczanu GENIUS NEW ELEGANCE

1 140,00 zł

Wielofunkcyjny Regał R do półkotapczanu Genius z kolekcji New Elegance wyposażony w szuflady, półki i wysuwany blat.

Kolor wybarwienia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Otwarty regał R do półkotapczanu Genius New Elegance to idealne uzupełnienie przestrzeni sypialnianej. Mebel będzie świetnie spełniał funkcję małej biblioteczki w młodzieżowym pokoju, czy schowka na elementy codziennego użytku, nie zawsze możliwych do ekspozycji. Wszystko za sprawą niezabudowanych drzwiami półek oraz dyskretnych szuflad. W razie potrzeby wysuwany blat perfekcyjnie odegra rolę stolika nocnego przy półkotapczanie Genius New Elegance, stając się miejscem na odkładanie książki, okularów czy ulubionego kremu przed snem. Dostępność regału R w różnych kolorach daje możliwość swobodnego dopasowania mebla do wystroju sypialni. Bez względu na to, czy sypialnia będzie urządzana w jasnych stonowanych barwach, czy jednak w odważniejszych intensywnych odcieniach, regał R do półkotapczanu Genius z pewnością odnajdzie się w każdej z tych opcji. Jego minimalistyczny wygląd doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza, dodając im modernistycznego charakteru. Dodatkowo niezabudowane drzwiami półki pozwalają wyeksponować ulubione książki, dekoracje czy pamiątki, tworząc unikalną atmosferę w pokoju.

WYMIARY: 60 x 50 x 223 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 60 cm
- wysokość: 223 cm
- głębokość: 50 cm
- trzy dekory wykończenia do wyboru: biały mat, Congo, biały mat/biały połysk
- wyposażony w 5 półek i 2 szuflady
- obecny wysuwany blat, mogący służyć jako stolik nocny
- łatwość czyszczenia
- nowoczesny wygląd
- łatwy montaż
Regał R do półkotapczanu GENIUS NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE