NEW ELEGANCE

Szafa W do półkotapczanów NEW ELEGANCE

632,00 zł

Praktyczna szafa W do półkotapczanów New Elegance z duża ilością miejsca na ubrania.

Kolor wybarwienia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Szafa W to element dodatkowy do półkotapczanów New Elegance, który znacznie ułatwi organizację przestrzeni w sypialni. Ten praktyczny i funkcjonalny mebel pozwala na przechowywanie ubrań i akcesoriów, a duża ilość miejsca na wieszaku sprawia, że utrzymanie porządku będzie jeszcze łatwiejsze. Szafa ma wysokość 224 cm i szerokość 60 cm. Dzięki kompaktowym wymiarom sprawdzi się nawet w niewielkich wnętrzach, a jednocześnie pomieści ubrania takie jak długie płaszcze czy sukienki. Szafa W do półkotapczanów New Elegance została wykonana z odpornej na uszkodzenia płyty, w pięciu dekorach do wyboru: dąb sonoma jasny, biały mat, czarny/ dąb Lancelot, Congo, biały mat/ biały połysk. Uniwersalne kolory pozwalają dopasować mebel do każdej aranżacji. Minimalistyczny design sprawia, że idealnie komponuje się z półkotapczanami New Elegance, nie obciążając nadmiernie niewielkich przestrzeni.

WYMIARY: 60 x 41 x 224 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 60 cm
- wysokość: 224 cm
- głębokość: 41 cm
- pięć dostępnych dekorów: dąb sonoma jasny, biały mat, czarny/ dąb Lancelot, Congo, biały mat/ biały połysk
- praktyczna, kompaktowa szafa z wieszakiem
- minimalistyczny design
- ułatwia utrzymanie porządku i przechowywanie ubrań i akcesoriów
Szafa W do półkotapczanów NEW ELEGANCE
Dostępne wybarwienia
Wybarwienia mebli - półkotapczanów

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE