NEW ELEGANCE

Stolik poziomy FORLI NEW ELEGANCE

646,00 zł

Stolik nocny w wariancie poziomym z kolekcji mebli sypialnianych Forli New Elegance z tapicerowanymi frontami szuflad.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Praktyczny stolik nocny poziomy Forli New Elegance o nieskomplikowanej, geometrycznej formie, znakomicie wpisujący się w minimalistyczne trendy. Idealny do sypialni w stylu nowoczesnym, skandynawskim albo loftowym. Kubiczna bryła wykonana jest z płyty w kolorze szarym lub czarnym i osadzona na solidnym czarnym cokole. Stolik nocny poziomy Forli posiada otwartą półkę, która może służyć do przechowywania książek, magazynów lub innych przedmiotów. Obok niej znajdują się dwie szuflady. Można w nich schować wszelkie drobne akcesoria, które warto mieć w sypialni w zasięgu ręki. Fronty szuflad pokryte zostały tapicerką. Tapicerowane elementy wprowadzają ciekawy, przykuwający wzrok kontrast teksturalny. Rodzaj oraz kolor materiału obiciowego można wybrać z szerokiego wachlarza tkanin i skór ekologicznych oferowanych przez producenta, a zatem łatwo zaadaptować mebel do indywidualnych preferencji i wystroju sypialni, tworząc spersonalizowaną i harmonijną przestrzeń. Stolik pozwala uzyskać spójną aranżację w zestawie z łóżkiem Forli New Elegance.

WYMIARY: 60 x 44 x 40 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 60 cm, wysokość 44 cm, głębokość 40 cm
- jedna otwarta półka
- dwie szuflady różnej wielkości
- kolor płyty meblowej: szary lub czarny
- możliwość wyboru tapicerki frontów szuflad z dostępnego wzornika
- prosty design
- możliwość stworzenia spójnej aranżacji z łóżkiem z kolekcji Forli
Stolik poziomy FORLI NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
60 cm
Wysokość:
44 cm
Głębokość:
40 cm
Kolor:
Szary
Kolor:
Czarny
Liczba szuflad:
2
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
60 cm
Wysokość:
44 cm
Głębokość:
40 cm
Kolor:
Szary
Kolor:
Czarny
Liczba szuflad:
2
NEW ELEGANCE