FORTE

Lustro DALATE FORTE

139,00 zł

Minimalistyczne lustro Dalate Forte idealne do przedpokoju lub pokoju dziennego.

Dostępny w 24h!
Ilość:

Prostokątne lustro Dalate Forte to wykonany z dobrych jakościowo materiałów element wyposażenia, który będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno w pokoju dziennym, jak i w jadalni oraz w przedpokoju. Będzie również idealnie prezentować się w salonie, pełniąc w nim wiele funkcji. Najważniejszą funkcją lustra jest możliwość dokładnego przeglądania się. Sprawdzi się też jako praktyczny element wyposażenia, poza tym stanowić będzie skuteczne narzędzie do optycznego powiększania przestrzeni, odbijając światło dzienne. Ważnym zadaniem lustra jest upiększanie i nadawanie charakteru każdemu wnętrzu. Eleganckie lustro Dalate Forte wykonane zostało z wysokiej jakości płyty wiórowej, ponadto posiada wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne obrzeże ABS. Produkt posiada łatwą w czyszczeniu powierzchnię, poza tym jest prosty i szybki w montażu. Wymiary prezentowanego lustra to 45 x 54 x 1.8 cm. Do zestawu dołączone zostały również ułatwiające montaż lustra do ściany okucia.

WYMIARY: 45 x 54 x 1.8 CM

Szczegóły produktu:

  • wymiary: 45 x 54 x 1.8 cm
  • minimalistyczna prostokątna rama w kolorze dąb Catania
  • wykonane z trwałej płyty wiórowej
  • łatwe w czyszczeniu
  • idealne do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim lub minimalistycznym
Lustro DALATE FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
45 cm
Wysokość:
54 cm
Głębokość:
1,8 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Dąb Catania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
45 cm
Wysokość:
54 cm
Głębokość:
1,8 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Dąb Catania
FORTE