FORTE

Ławeczka DALATE FORTE

249,00 zł

Praktyczna ławeczka Dalate Forte z tapicerowanym siedziskiem w kolorze czarnym.

Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Stylowa ławeczka Dalate Forte z tapicerowanym siedziskiem to wykonany z wysokiej jakości materiałów mebel, który doskonale wkomponuje się w wystrój przedpokoju. Będzie też idealnym rozwiązaniem do sypialni. Dzięki swej niedużej wadze można ją łatwo przenieść w miejsce, gdzie w danym momencie jest potrzebna. Znajdująca się w ofercie praktyczna i elegancka ławeczka Dalate Forte ceniona jest przez użytkowników za wygodne siedzisko obite czarną i miękką tapicerką, które zapewni niezwykły komfort w codziennych przygotowaniach do wyjścia z domu. Mebel wykonany został z wysokiej jakości płyty wiórowej, nóżki z tworzywa, a materiał tapicerski z tkaniny. Na uwagę zasługuje jego stabilna konstrukcja oraz obrzeże ABS, które jest odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Jest uniwersalny w zastosowaniu, a jego maksymalne obciążenie wynosi 120 kg. Produkt prezentuje się atrakcyjnie wizualnie, imitując naturalne usłojenie drewna dekor Dąb Catania. Wymiary prezentowanej ławeczki to 45 x 48.7 x 30 cm.

WYMIARY: 45 x 48.7 x 30 CM

Szczegóły produktu:

  • wymiary: 45 x 48.7 x 30 cm
  • konstrukcja w kolorze dąb Catania z widocznym usłojeniem
  • czarne tapicerowane siedzisko
  • obrzeże ABS odporne na uszkodzenia
  • łatwa w czyszczeniu
  • maksymalne obciążenie ławki – 120 kg
  • idealna do przedpokoju w stylu nowoczesnym
Ławeczka DALATE FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
45 cm
Wysokość:
48,7 cm
Głębokość:
30 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Dąb Catania
Kolor nóżek:
Szary
Materiał nóżek:
Tworzywo
Kolor tapicerki:
Czarny
Materiał tapicerki:
Tkanina
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
45 cm
Wysokość:
48,7 cm
Głębokość:
30 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Dąb Catania
Kolor nóżek:
Szary
Materiał nóżek:
Tworzywo
Kolor tapicerki:
Czarny
Materiał tapicerki:
Tkanina
FORTE