FORTE

Szuflada do łóżka ARKINA FORTE

289,00 zł

Pojemna szufla na pościel pasująca do łóżka Arkina Forte. Idealnie sprawdzi się jako schowek na kołdry i poduszki lub przedmioty codziennego użytku.

Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Jednym ze sposobów na zagospodarowanie wolnej przestrzeni pod łóżkiem jest pojemna szuflada, w której można umieścić np. pościel, bieliznę, czy też inne potrzebne rzeczy. Praktyczna i funkcjonalna szuflada do łóżka Arkina Forte to wykonany z wysokiej jakości materiałów produkt, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Produkt będzie idealnym uzupełnieniem łóżka z tej samej kolekcji, doskonale wkomponowując się w wystrój dziecięcej lub młodzieżowej sypialni. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w większych pomieszczeniach, jak i w pomieszczeniach o mniejszej powierzchni. Pojemna szuflada do łóżka Arkina Forte posiada dwa odrębne kontenery, każdy o maksymalnym obciążeniu do 5 kg, poza tym ma oryginalny uchwyt w kolorze Dąb Artisan. Mebel ceniony jest za możliwość łatwego i szybkiego montażu oraz za łatwość utrzymania go w czystości. To nowoczesne i praktyczne zarazem rozwiązanie doceni niemal każdy użytkownik. Wymiary prezentowanej szuflady do łóżka to 144.4 x 20.5 x 43 cm.

WYMIARY: 144.4 x 20.5 x 43 CM

Szczegóły produktu:

  • wymiary szuflady: 144.4 x 20.5 x 43 cm
  • duża pojemność
  • wyposażona w elegancki uchwyt w kolorze Dąb Artisan
  • łatwość czyszczenia
  • prosty montaż
  • maksymalne obciążenie dwóch wnęk – 5 kg/1 wnękę
Szuflada do łóżka ARKINA FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
43 cm
Wysokość:
20,5 cm
Długość:
144,4 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Biały
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Szary
Materiał nóżek:
Tworzywo
Kolor uchwytu:
Dąb Artisan
Materiał uchwytu:
MDF
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
43 cm
Wysokość:
20,5 cm
Długość:
144,4 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Biały
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Szary
Materiał nóżek:
Tworzywo
Kolor uchwytu:
Dąb Artisan
Materiał uchwytu:
MDF
FORTE