NEW ELEGANCE

Toaletka z lustrem COLOR LOFT NEW ELEGANCE

1 062,00 zł

Toaletka Color Loft w stylu loftowym z lustrem i dwiema szufladami.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Toaletka Color Loft marki New Elegance wykonana jest z solidnej płyty meblowej w dwóch dekorach: Dąb Lancelot oraz zieleń butelkowa. Ciepły odcień drewna o wyraźnym rysunku słojów i sęków w połączeniu z nasyconą zielenią tworzą bardzo wyrafinowany duet, który doda przytulności oraz unikalnego wyglądu każdej sypialni. Loftowy charakter mebla podkreślają metalowe nogi i minimalistyczne wzornictwo. Toaletka stanowi wyjątkowe połączenie współczesnego designu z ponadprzeciętną funkcjonalnością – jest bardzo efektowna i nie mniej praktyczna. Zapewni znakomity komfort podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Wyposażona została w dwie szuflady, które pozwalają na przechowywanie kosmetyków, akcesoriów do makijażu, biżuterii i wszelkich innych drobiazgów. Nad blatem góruje okrągłe lustro, które dla wygody użytkowania jest przesuwane. Dzięki temu jego ustawienie można dopasować do swoich własnych potrzeb. Wybierając inne meble z systemu Color Loft zyskuje się spójny wizualnie, harmonijny wystrój.

WYMIARY: 104 x 48 x 114 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 104 cm, głębokość 48 cm, wysokość 114 cm
- dwie szuflady
- okrągłe lustro z możliwością przesuwania
- kolorystyka: Dąb Lancelot + zieleń butelkowa
- loftowe wzornictwo
- możliwość stworzenia spójnej aranżacji z innymi meblami z kolekcji Color Loft
- polska produkcja
TOALETKA Z LUSTREM COLOR LOFT NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
104 cm
Wysokość:
114 cm
Głębokość:
48 cm
Kolor:
Dąb Lancelot
Kolor:
Butelkowa zieleń
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Color Loft
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
104 cm
Wysokość:
114 cm
Głębokość:
48 cm
Kolor:
Dąb Lancelot
Kolor:
Butelkowa zieleń
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Color Loft
NEW ELEGANCE