


Materac Wenus z wkładem ze sprężyny kieszeniowej o 7 strefach twardości oraz pianki poliuretanowej. Materac dostępny w wysokiej jakości pokrowcu Smart.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materac Wenus to ciekawa propozycja od firmy Janpol. Produkt należy do grupy materacy o średnim stopniu twardości. Jego budowa gwarantuje komfortowy odpoczynek i doskonałe podparcie dla ciała, niezależnie od pozycji w jakiej znajduję się użytkownik. Główny wpływ na to ma sprężyna kieszeniowa o gęstości 260 małych sprężyn na metr kwadratowy. Warto zaznaczyć, że w systemie tym każda ze sprężyn pracuje niezależnie od drugiej, co sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtów osoby korzystającej z modelu. Dopełnieniem całości jest miękka pianka poliuretanowa, która zapewnia przyjemny efekt otulenia i zwiększa odczucie komfortu. Produkt posiada dwie strony użytkowe, przez co znacznie zostaje wydłużona jego żywotność. Materac Wenus Janpol to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego - przewidziane zastosowanie: łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa i kończyn.
Materac może się różnić szerokością i długością od wymiarów nominalnych: dopuszczalny jest nadmiar oraz niedomiar na poziomie 2 cm na szerokości i długości materaca.
Materac Wenus
SUPER. Z powodu przepukliny lędzwi oraz zwyrodnienia kręgosłupa nie mogłam spać z powodu bólu. Już po jednej nocy odczuwam ulgę . Naprawdę polecam
Bardzo wygodny
Używam tego materaca od tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Wygląda na trwały, więc mam nadzieję, że posłuży mi długo i nie wyrobi się jak mój poprzedni, który był piankowy i pomimo wyższej klasy i ceny po kilku miesiącach miał już stałe wgniecenia a ważę zaledwie 55 kg:)
POLECAM !!!
Bardzo dobry, wygodny, idealny nie za twardy. Polecam.
materac
Materac bardzo wygodny polecam bardzo wczoraj pierwsza noc a nad ranem nie chciało mi sie z łożka wychodzić rewelacja polecam bardzo , a wysyłka expresowa polecam jak najbardziej super . jestem mega zadowolona !!!!
Wygodny
Materac bardzo wygodny, solidnie wykonany, polecam!<br />
Polski producent materacy, poduszek, stelaży, pokrowców oraz innych akcesoriów do sypialni. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty dostosowane do obecnych potrzeb klientów. Produkcja opiera się na nowoczesnej technologii i zastosowaniu innowacyjnych materiałów, które zapewniają wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania. Czytaj więcej...
Adres: Cynkowa 2a
Miasto Orzesze
Kod pocztowy: 43-180
Kraj: Polska
E-mail: biuro@janpol.pl
Telefon: +48322180900
Materac sprężynowy Hybrid Collagen marki Materasso z 7 strefami zwiększonej twardości. Materac dostępny w wysokiej jakości pokrowcu Collagen.
Średniej twardości materac Solano Hilding 7-strefowy zbudowany ze sprężyn kieszeniowych i pianek z olejami naturalnymi.
Hybrydowy materac Galio Pan Materac, łączący solidne podparcie sprężyn Hard oraz wyjątkową elastyczność pianek.
Materac Electro to nowoczesny model hybrydowy z możliwością odpięcia toppera i dostosowania twardości do własnych preferencji. Materac dostępny jest w antybakteryjnym pokrowcu Tencel New.
Materac Step Hilding powstał z połączenia sprężyn kieszeniowych z wysokiej jakości pianką Flexifoam.
Wysokiej jakości hybrydowy materac Michigan Pan Materac zbudowany z kilku warstw komfortowych pianek i elastycznych sprężyn kieszeniowych.
Innowacyjny materac Lambada z wkładem ze sprężynek Pocket Plus, pianką wysokoelastyczną oraz lateksem. Materac dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Probiotex.
Nowoczesny materac Brooklyn Bridge Serta z wkładem kieszeniowym i warstwami wysokiej jakości pianek.
Hybrydowy materac Airy Hybrid Visco z najnowszej kolekcji Pan Materac z wkładem sprężynowym i dwiema piankami.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materac Tango Hilding powstały z połączenia pianki lateksowej, wysokoelastycznej oraz sprężyn kieszeniowych w wysokiej jakości pokrowcach do wyboru.
Nowoczesny materac kieszeniowo-piankowy .WIN marki Curem, o właściwościach chłodzących.
Luksusowy materac Hybrid Classic Sealy z wkładem sprężynowym i chłodzącą pianką.
Luksusowy materac Ritz Serta z dwoma rzędami wkładu kieszeniowego oraz pianką z pamięcią kształtu.
Kieszeniowy materac Niobe Janpol w dwóch pokrowcach do wyboru.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materac Flamenco Hilding z wkładem z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej uzupełnionej o dwie pianki - lateksową i wysokoelastyczną.
Materac Original Multi Pan Materac to siedmiostrefowy materac na gęstej sprężynie woreczkowej typu MultiPocket, obłożony z jednej strony lateksem, z drugiej grubą warstwą pianki wysokoelastycznej w higienicznym pokrowcu do prania Probiotic.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.