Hilding Lambada
  • Hilding Lambada
  • Hilding Lambada w pokrowcu
  • Hilding Lambada przekrój
  • Hilding Lambada
  • Hilding Lambada
  • Hilding Lambada
HILDING

Materac LAMBADA HILDING kieszeniowy

2 129,00 zł
Nowy produkt

Innowacyjny materac Lambada z wkładem ze sprężynek Pocket Plus, pianką wysokoelastyczną oraz lateksem. Materac dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Probiotex.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Lambada to najnowsza propozycja z kolekcji producenta Hilding. Materac ten zapewni niebywały komfort i wygodę podczas snu. Wkład materaca stanowi system drobnych sprężynek Pocket Plus, których gęste upakowanie (400 sprężyn/m2) tworzy powierzchnię o wysokiej elastyczności i sprężystości. Materac doskonale współgra z ciałem użytkownika, zapewniając stabilne podparcie w każdej pozycji. Niewątpliwą zaletą materaca Hilding Lambada są dwie strony użytkowe o odmiennych twardościach. Wynika to z zastosowania materiałów o zróżnicowanych właściwościach. Pianka wysokoelastyczna reaguje na nacisk ze strony użytkownika, doskonale dopasowując się do jego naturalnych krzywizn, utrzymując kręgosłup w stabilnej i prawidłowej pozycji. Natomiast lateks tworzy niezwykle higieniczne warunki podczas snu. Właściwości antyalergiczne, przeciwgrzybicze oraz antybakteryjne zapewniają środowisko snu wolne od alergenów oraz innych niebezpiecznych mikroorganizmów. Podwyższony poziom twardości jest wynikiem zastosowania naturalnych włókien kokosu, które doskonale przepuszczają powietrze, zapewniając ciągły przepływ świeżego powietrza pomiędzy warstwami materaca. Całość wykończona została pokrowcem Probiotex ze specjalną technologią Purotex, która redukuje ilość roztoczy, bakterii i pleśni na powierzchni materaca. Materac Hilding Lambada to doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowego produktu, gwarantującego odprężający i regenerujący odpoczynek. Materac Hilding Lambada dostępny jest w rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200 cm.

Sprężyny Pocket Plus
Sprężyny Pocket Plus: drobne sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach, które działają indywidualnie w zależności od miejsca nacisku, dzięki czemu tworzą powierzchnię o doskonałej elastyczności punktowej. Ciało użytkownika podparte jest prawidłowo i stabilnie przez całą noc. W materacu Lambada na jednym metrze kwadratowym umieszczono aż 400 sprężynek o wysokości 15 cm.
lateks
Lateks: wysoce higieniczna pianka, o doskonałej sprężystości, wytrzymałości i elastyczności. Skutecznie chroni przed rozwojem pleśni i grzybów oraz gromadzeniem kurzu i roztoczy. Jest to oddychający materiał, który umożliwia stały dostęp świeżego powietrza do wnętrza materaca.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: niezwykle odporny na odkształcenia oraz wytrzymały materiał, który doskonale dopasowuje się do sylwetki człowieka. Struktura pianki przepuszcza powietrze, dzięki czemu we wnętrzu materaca dochodzi do ciągłej wymiany powietrza. Przekłada się to na czyste środowisko snu, wolne od bakterii, grzybów i pleśni.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - średni
Lambada - budowa
Probiotex
Pokrowiec Probiotex: dzianinę pokrowca tworzą naturalne włókna. Pokrowiec wyprodukowany został w innowacyjnej technologii Purotex, która chroni materac przed zanieczyszczeniami, powstawaniem niebezpiecznych zapachów oraz zapobiega rozwojowi bakterii, pleśni i grzybów, redukuje ich ilość nawet o 93%. W celu zachowania dłuższej świeżości pokrowiec należy prać w warunkach domowych w 40 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Materac Lambada Hilding

Materac w pierwszym odczuciu jest przyjemny za sprawą pokrowca ,na początku wydawał mi się za twardy moja waga jest poniżej 60 kg ,ale teraz po ok miesiącu nie zamieniłabym już tego materaca na inny.Moĵ mąż natomiast zachwycony był od pierwszej nocy i z dnia na dzień spało Mu się lepiej.Oboje też odczuwaliśmy bóle kręgosłupa szczególnie w nocy ,teraz jest rzeczywiście dużo lepiej. Szczerze polecam produkt i muszę też wspomnieć o rewelacyjnym sklepie,obsługa godna polecenia!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
HILDING